Blog

Aktualności ze świata sendmoments

Organizujemy bajeczny kinderbal

28.04.2014

CropperCapture[3]

Zbliżają się urodziny Twoje pociechy? Dziś podpowiadamy jak zorganizować najlepszy kinderbal. Atmosferę zabawy i beztroski stworzysz za sprawą kolorowych dekoracji. Obowiązkowe są jaskrawe balony, zawieszone pod sufitem oraz konfetti z krepiny. Ponadto modne są śmieszne, urodzinowe czapeczki na gumeczce, które również dorośli powinni założyć, by dzieci czuły się swobodnie. Wskazane jest także przyozdobienie pokoju plakatami ze zdjęciem jubilata, by podkreślić, że to on jest bohaterem tego dnia.

(more…)

Czytaj dalej

Ślubna papeteria do zadań specjalnych, czyli mapki i przezroczyste wkładki

23.04.2014

Składając zamówienie na zaproszenie ślubne warto od razu wybrać ewentualne dodatki. Będą one kolorystycznie i stylistycznie dobrane do zaproszenia i stworzą spójny komplet weselnej papeterii. Nie w każdym sklepie można zamówić przezroczyste wkładki czy mapki dojazdu do Kościoła oraz sali weselnej. Sendmoments wychodzi na przeciw potrzebom klientów i w swojej ofercie ma różne produkty dodatkowe. W jednym miejscu kupisz wszystko to, co jest Ci potrzebne.

(more…)

Czytaj dalej

Majówka na pocztówce, czyli jak spędzić długi weekend

17.04.2014

CropperCapture[1]

Wiosna oznacza wyższe temperatury, więcej chwil ze słońcem, dłuższe dni oraz pożegnanie z niewygodnymi kurtkami i czapkami. Wiosna oznacza też pierwszy długi weekend. A tym roku, majówka zapowiada się nie lada okazale. Większość z nas aż przez pięć dni odpoczywać będzie od służbowych obowiązków. Co wówczas można robić? Przestawiamy kilka ciekawych opcji na niezapominany początek maja.

(more…)

Czytaj dalej

Unikatowe zaproszenia na bierzmowanie

14.04.2014

29381_13823463958916

Młody człowiek, który wchodzi na ścieżkę dorosłego życia, pragnie umocnić swoją wiarę. Wybiera sobie patrona z grona świętych i zamierza przyjąć kolejny sakrament – sakrament bierzmowania. Jego istotą jest mocniejsze zjednoczenie się z Kościołem poprzez przekazanie Ducha Świętego. Zgodnie z religią katolicką od tego momentu członek społeczności kościelnej jest włączony w misję ewangelizacyjną. Wzorów ma poszukiwać w dokonaniach wybranego przez siebie patrona i dążyć do jak największej więzi z Bogiem i bliźnimi.

(more…)

Czytaj dalej

E-kartka wielkanocna

11.04.2014

Raptem tydzień został do jednych z najważniejszych świąt w roku – Świąt Wielkanocnych. Przygotowania wchodzą w ostateczną fazę, bo już niebawem poświęcimy pokarmy i wspólnie z rodziną rozkoszować się będziemy wolnymi dniami. Święta Wielkiej Nocy mają jeszcze jedną, nierozerwalną tradycję. Z okazji Świąt Wielkanocnych do najbliższych wysyłamy specjalne kartki z życzeniami. Dla tych, którzy w tym roku nie zdążyli kupić drukowanych kartek, proponujemy nowoczesne rozwiązanie, czyli e-kartki. Dzięki nam połączysz współczesną technologię z stuletnią tradycją oraz sprawisz niebywałą przyjemność rodzinie i przyjaciołom.

Kartka_wielkanocna

(more…)

Czytaj dalej

Bukiet ślubny a zaproszenia na ślub

03.04.2014

101_13782018527606

Odwieczny symbol ślubnej ceremonii – bukiet Panny Młodej – może mieć różne wymiary. Niegdyś stawiano na prostotę i biel. Dziś łączy się ze sobą intensywne kolory i gatunki kwiatów, tworząc niezwykłą kompozycję.

(more…)

Czytaj dalej

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia – kartka z życzeniami powrotu do zdrowia!

01.04.2014

Nowy trend w świecie papeterii z życzeniami – kartki powrotu do zdrowia. Nowoczesny sposób na wsparcie bliskich w trudniejszym okresie, jak pobyt w szpitalu czy uciążliwa infekcja. U nas zamówisz piękne i oryginalne kartki powrotu do zdrowia, robiąc niezwykły prezent chorej osobie. A w przededniu Światowego Dnia Zdrowia za pośrednictwem naszej platformy możesz w kilka sekund wysłać elektroniczną kartkę ze szczególnymi życzeniami.

41911_13877916623596

(more…)

Czytaj dalej

Zaproszenia na chrzest ze zdjęciem maluszka

28.03.2014

13021_1379406559126

W dniu chrztu świętego oczy całej rodziny skupione sąna kilkumiesięcznym niemowlaku, ubranym w białe szaty, który staje się pełnoprawnym członkiem kościelnej społeczności. Chrzest, tak jak Pierwsza Komunia Święta, bierzmowanie czy ślub, wymaga odpowiednich zaproszeń. W naszym sklepie znajdziesz hit tego sezonu – zaproszenia na chrzest ze zdjęciem dziecka.

(more…)

Czytaj dalej

Nowoczesne zaproszenia ślubne dla wymagającej Panny Młodej

27.03.2014

CropperCapture[1]

Kalendarz przyszłej Panny Młodej przepełniony jest weselnymi obowiązkami. Mnóstwo przygotowań, gdzie każdy detal ma znaczenie, sprawia że niezwykle cenna jest możliwość złożenia zamówienie na większość rzeczy w jednym miejscu. W naszym sklepie zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego kompletą papeterię ślubną przygotujemy dla Ciebie w kilka dni i prześlemy bezpośrednio do Twojego domu.

(more…)

Czytaj dalej