Od dzisiaj możesz zamawiać kartki dziecięce w nowej odsłonie. Wystartował dział Dziecko i dział Kartki okolicznościowe, w których można zamawiać kartki na najważniejsze wydarzenia w życiu Twojego dziecka. Do Twojej dyspozycji jest w sumie ponad 1000 bezpłatnych wzorów kartek na narodziny, chrzest, pierwszą komunię i bierzmowanie.

CropperCapture[304]

Jeżeli właśnie powitałaś na świecie swoje Maleństwo to z pewnością zainteresują Cię urocze wzory kartek z powiadomieniem o narodzinach, które możesz ozdobić zdjęciem swojego Maluszka i rozesłać pocztą, dzieląc się w ten sposób radością z bliskimi.

A może poszukujesz zaproszeń na chrzest? Znajdziesz je również na naszej stronie. Wystarczy wpisać własny tekst do kartki, dodać zdjęcie dziecka i kliknąć zamawiam. Wydrukowane zaproszenia otrzymasz kilka dni później kurierem. Jeżeli po uroczystości chrztu organizujesz poczęstunek dla gości, możesz również zamówić pasującą dekorację stołu jak winietki stołowe i karty menu.

Zależy nam na Twojej satysfakcji, dlatego zanim zamówisz większą ilość kartek, dajemy Ci możliwość zamówienia bezpłatnych, spersonalizowanych próbek.

CropperCapture[303]

Wybieraj! Pesonalizuj! Zamawiaj!