• Zaproszenie na bierzmowanie

    Jak stworzyć osobiste zaproszenie na bierzmowanie? Wystarczy odwiedzić sklep internetowy sendmoments i, korzystając z laptopa i naszych wzorów kartek, stwórzcie spersonalizowane kartki na bierzmowanie.

    Zobacz kartki

Pan Bóg ...

Pan Bóg może zrobić wszystko, może zbawić świat, ale nie może zrobić tego bez nas.

- Adam Mickiewicz

Miłość ma dwie nogi ...

Miłość ma dwie nogi, wyrastają one z miłości Boga i z miłości do ludzi. Nie kuśtykaj, ale biegnij na nich dwóch do nieba.

- św. Augustyn

Tagi: Ludzie , Miłość , Bóg

Spełniajmy często akty czułości ...

Spełniajmy często akty czułości i miłości ku tym, ku którym nasza natura mniej się skłania.

- św. Franciszek Salezy

Tagi: Ludzie , Miłość

Miłość prawdziwa własnego zysku nie szuka ...

Miłość prawdziwa własnego zysku nie szuka; kto go szuka, ten nie ma prawdziwej miłości.

- św. Ignacy Loyola

Tagi: Miłość

Ubogi w duchu Bożym ...

Ubogi w duchu Bożym jest ten, który jest ubogi w swym sercu, a nie w swej kieszeni.

- św. Augustyn

Tagi: Bóg

Bierzmowanie cytaty

Przyjęcie sakramentu Bierzmowania to jeden z tych momentów w życiu, który zasługuje na szczególną uwagę oraz wzniosłą celebrację. Osoby, którym udzielany zostaje trzeci sakrament w życiu, biorą udział w tajemnicy, jaka staje się udziałem Ducha Świętego. Wydarzenie to jest zatem nie tylko refleksyjne oraz jedyne w swoim rodzaju, ale także niebywale ważne. Bliscy i przyjaciele bierzmowanych osób, gromadzą się w tym dniu w świątyni aby współuczestniczyć w obrzędach mszalnych. Bierzmowana młodzież natomiast, jeszcze mocniej zgłębia tajemnice i dogmaty swojej wiary przed przystąpieniem do sakramentu, aby stać się bardziej świadomymi katolikami. Uroczystość bierzmowania jest inaczej nazywana sakramentem dojrzałości chrześcijańskiej, ponieważ w oczach kościoła każda osoba, która przyjęła ten sakrament, jest już dorosłym i Chrześcijaninem.

Cudowne i właściwie zaprojektowane kartki, jakie uwzględnią niepowtarzalny charakter tego wydarzenia, to piękny oraz stosowny upominek, z którego na pewno ucieszy się każdy adresat. Zamieszczone w tego rodzaju papeterii cytaty z okazji bierzmowania, to doskonały sposób na dopełnienie prezentu, jaki będzie posiadał podwójny wymiar oraz podwójne znaczenie.