• Podziękowania po bierzmowaniu

    Po ceremonii Bierzmowania dziecko tradycyjnie jest obdarowywane prezentami i gratulacjami z okazji tak istotnego wydarzenia. Eleganckie i gustowne podziękowania po bierzmowaniu dostępne w sklepie sendmoments pozwolą Wam w szykowny sposób wyrazić wdzięczność za wspólne celebrowanie tego święta.

    Zobacz kartki

W miłości nie ma lęku ...

W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.

- 1 J 4,18

Tagi: Miłość

Wszyscyśmy bowiem ...

Wszyscyśmy bowiem w jednym Duchu zostali ochrzczeni, [aby stanowić] jedno Ciało: czy to Żydzi, czy Grecy, czy to niewolnicy, czy wolni. Wszyscyśmy też zostali napojeni jednym Duchem.

- 1 Kor 12,13

Miej ufność w Panu ...

Miej ufność w Panu i czyń to, co dobre, a będziesz mieszkał na ziemi i żył bezpiecznie. Raduj się w Panu, a on spełni pragnienia Twego serca.

- Biblia, Psalm 37

Tagi: Miłość , Radość , Bóg

Nie bierz na siebie za wiele spraw ...

Nie bierz na siebie za wiele spraw, bo jeśli będziesz je mnożył, nie unikniesz szkody. I choćbyś pędził, nie dopędzisz, a uciekając nie uciekniesz.

- Mądrość Syracha 11,10

Tagi: Ludzie

Nie wyście Mnie wybrali ...

Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i by owoc wasz trwał - aby wszystko dał wam Ojciec, o cokolwiek Go poprosicie w imię moje.

- Biblia J 15,16

A Pocieszyciel ...

A Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w moim imieniu, On was wszystkiego nauczy i przypomni wam wszystko, co Ja wam powiedziałem.

- Biblia J 14,26

Tagi: Duch Św. , Dar

Pokój zostawiam wam ...

Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam. Nie tak jak daje świat, Ja wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka!

- Biblia J 14,27

Tagi: Bóg , Pokój

Bierzmowanie cytaty z biblii

Sakrament Bierzmowania, inaczej nazywany sakramentem dojrzałości chrześcijańskiej lub sakramentem Ducha Świętego, to niezwykle ważne oraz niepowtarzalne wydarzenie w życiu młodego katolika. W czasie bierzmowania na dusze młodzieży oddziałuje moc samego Ducha Świętego, co nadaje tej uroczystości wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju charakteru. Jest to bowiem chwila przepełniona niezgłębioną tajemnicą jaka sprawia, że wymiar tego momentu staje się wzniosły, jak również niezwykle duchowy. Z tego powodu obecność rodziny, a także przyjaciół i wszystkich bliskich osób, jest bardzo ważna oraz cenna, gdyż dodaje ona otuchy, jak również wsparcia bierzmowanej osobie. Msza celebrująca to święto została więc wyposażona w wyjątkowe elementy liturgii, jakie potęgują patetyzm oraz powagę sytuacji. Tak istotne wydarzenie wymaga wiec również nietuzinkowego podarku, którym na pewno będzie specjalna kartka wyposażona w cytaty z Biblii z okazji bierzmowania. Te święte słowa spowodują, że papeteria zyska ogromną wartość oraz stanie się najcenniejszym darem. Każdy adresat będzie bez wątpienia wzruszony takim podarkiem.