• Kartki na bierzmowanie

    Jeżeli szukacie wzorów kartek na bierzmowanie, koniecznie odwiedźcie nasz sklep internetowy sendmoments. Znajdziecie w nim zaproszenia lub podziękowania po bierzmowaniu; dodatkowo każda kartka może być spersonalizowana poprzez dodanie zdjęcia i własnego tekstu oraz życzenia.

    Zobacz kartki

Swoją przeszłość powierz ...

Swoją przeszłość powierz Bożemu Miłosierdziu,
Teraźniejszość – Jego Miłości,
A przyszłość – Opatrzności.

- św. Augustyn

Tagi: Miłość , Życie , Bóg

Bądźcie ludźmi wielkiego ...

Bądźcie ludźmi wielkiego serca! Bądźcie wrażliwi na potrzeby wszystkich waszych braci, zwłaszcza tych najbardziej potrzebujących; dostrzegajcie wszystkie materialne i duchowe formy ubóstwa, na które cierpią wasze kraje i cała ludzkość: i starajcie się przeciwdziałać całemu złu w sposób konkretny, solidarny i radykalny. Przede wszystkim jednak starajcie się służyć ludziom tak, jak pragnie tego Bóg: nie oczekując żadnej nagrody i porzucając egoistyczne interesy.

- Jan Paweł II

Tagi: Miłość , Bóg , Służba

Z miłością i oddaniem...

Kochanie,
życzę Ci otwartości na Boże działanie i wylewający się dziś strumień bożej miłości, niech Jego dary przepełnią dziś Twe serce i życie.
Z miłością i oddaniem...

- Autor nieznany

Tagi: Miłość , Bóg , Dar

W tym wspaniałym dniu ...

W tym wspaniałym dniu ściślejszego zjednoczenia się z Bogiem
życzymy Ci, aby Pan obdarzył Cię siłą i pokojem ducha, aby wspomagał Twe kroki i uczył pielęgnowania Waszej przyjaźni.

- Autor nieznany

Tagi: Bóg , Duch Św. , Pokój

Życzymy Ci aby Duch św. ...

Życzymy Ci aby Duch św. napełnił Twoje serce i umysł mądrością, pokojem i bojaźnią Bożą, a nad wszystkim niechaj góruje miłość.

- Autor nieznany

Przyjmij od nas ...

Przyjmij od nas te życzenia, aby Duch św. wylał na Ciebie obficie swe dary, pocieszał w strapieniach, prowadził w wątpliwościach, wspierał w kłopotach.

- Autor nieznany

Tagi: Duch Św. , Dar

W dniu Twojego święta ...

W dniu Twojego święta - przyjęcia Sakramentu Bierzmowania życzę Ci, aby Duch Święty otworzył Twoje serce, oczy i umysł, aby światło Ducha Św. prowadziło Cię przez ciemności życia.

- Autor nieznany

W dniu w którym zapraszasz...

W dniu w którym zapraszasz do swojego życia Ducha Św.
modlimy się o łaskę wiary i całkowite zaufanie do tego, któremu zawierzasz swoje życie.

- Autor nieznany

Życzenia na bierzmowanie

Dopełnieniem chrześcijańskiej dojrzałości jest trzeci sakrament przyjmowany w życiu człowieka, a mianowicie sakrament Bierzmowania. To niecodzienne oraz wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie jest cudowną uroczystością, podczas której świadomi i niemal dorośli już ludzie, otrzymują łaskę okazaną przez samego Ducha Świętego. Sakrament ten jest znakiem katolickiej dorosłości oraz pełnej świadomości swojej wiary. Jest to więc wzruszająca, jak również niezwykle podniosła uroczystość, ubogacona wyjątkową oprawą liturgiczną, która jeszcze bardziej uświetnia ten moment. W wydarzeniu tym, skrywa się niezgłębiona tajemnica, jaka staje się rzeczywistym udziałem wszystkich bierzmowanych osób. W takiej chwili, w świątyni gromadzą się bliskie osoby młodych ludzi przyjmujących sakrament, które z refleksją oraz zaangażowaniem przeżywają każdy element obrzędu.

Wspaniałym sposobem na upamiętnienie tego święta, jest podarowanie bliskiej osobie tematycznej i właściwie wyprofilowanej papeterii, która uwzględni zarówno duchowy wymiar tego wydarzenia, jak również powiew młodzieńczości i radości. Warto więc umieścić w kartce piękne życzenia na bierzmowanie, jakie uwznioślą całe przesłanie.