• Zaproszenia na chrzest

    Narodziny dzieciątka to z pewnością ogromna zmiana w życiu każdej rodziny. Kolejnym istotnym wydarzeniem dla rodziców jest chrzest i jego organizacja. W naszym sklepie odnajdziecie wiele ciekawych wzorów kartek z okazji chrztu maluszka. Wybierzcie jedynie design, spersonalizujcie kartkę, uzupełnijcie dane a my zatroszczymy się o resztę.

    Zobacz kartki

Panie, spraw...

Panie, spraw, aby moje życie stało się tak skromne i proste, jak gra trzcinowego fletu, który Ty wypełniłeś muzyką.

- Rabindranath Tagore

Tagi: Życie , Bóg , Pan

Dzieciństwo jest dobre ...

Dzieciństwo jest dobre dlatego, że każdy dzień zaczyna życie na nowo, bez ciężaru dnia wczorajszego.

- Anna Kamieńska

Tagi: Dziecko , Dzień

Miłość wystarcza...

Miłość wystarcza. Nic więcej nie żądajcie. Nie znajdziecie piękniejszej perły w tajemniczych fałdach życia. Miłość jest spełnieniem wszystkich pragnień.

- Victor Marie Hugo

Tagi: Miłość

Podczas Chrztu Świętego...

Podczas Chrztu Świętego
Ojciec mój niebieski
powiedział do mnie po imieniu
i tym samym dał nowe życie.

- Autor nieznany

Tagi: Życie , Chrzest

Chrzest sentencje

Jednym z najważniejszych i najbardziej uroczystych oraz odświętnych dni w życiu każdego  człowieka, jest dzień, w którym zostaje mu udzielony przez księdza sakrament Chrztu świętego. Ta podniosła oraz niebywale istotna chwila sprawia, że dziecko pozbywa się grzechu pierworodnego i staje się, nie tylko pełnoprawnym członkiem spólnoty kościelnej, ale co najważniejsze Dzieckiem Bożym. To wydarzenie jest niezwykle odświętnie celebrowane przez wszystkich najbliższych, którzy w komplecie zjawiają się na mszy chrzcielnej, aby być świadkami tej niepowtarzalnej, niezwykłej i przepełnionej niezgłębioną tajemnicą chwili. Maluszek zostaje bardzo elegancko ubrany przez rodziców na tę okazję, która jest pierwszym świętem w jego życiu.  Z tego powodu, tradycja nakazuje, aby każdy gość podarował maleństwu symboliczny drobiazg oraz specjalnie wyprofilowaną kartkę, która będzie piękną i elegancką, a zarazem barwną i radosną pamiątka sakramentu. W takiej papeterii powinny znajdować  się specjalne sentencje na Chrzest, które niebywale ubogacą cały design podarunku oraz wzmocnią jego przekaz, jaki podkreśli wzniosły charakter uroczystości.