• Życzenia dla dziecka

    Pierwsze trzymanie maluszka na rękach, pierwsze spojrzenie i pierwszy uśmiech to najbardziej znaczące momenty w życie człowieka. Podzielcie się Waszą radością z przyjaciółmi i krewnymi podarowując im osobiście stworzoną kartkę dziecięcą z pierwszymi zdjęciami Waszej pociechy. W naszym sklepie motywów kartek jest do wybory – do koloru.

    Zobacz kartki

Zapytałam dziecko ...

Zapytałam dziecko niosące świeczkę: - Skąd pochodzi to światło? Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął. - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.

- Jonathan Carroll

Wśród moich ludzi ...

Wśród moich ludzi widziałem także dzieci zagrożone śmiercią [...]. Bo zdarza się, że Bóg, podobny do żniwiarza, ścina kwiaty wmieszane w jęczmień.

- Antoine de Saint-Exupéry

Tagi: Ludzie , Bóg

Dorośli nigdy nie rozumieją...

Dorośli nigdy nie rozumieją niczego sami i dzieci są zmęczone wiecznym udzielaniem im wyjaśnień.

- Antoine de Saint-Exupéry

Tagi: Dziecko , Dorosły

Ojciec powiedział mi kiedyś...

Ojciec powiedział mi kiedyś, że posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie.

- Jonathan Carroll

Tagi: Życie , Dziecko , Ojciec

Dziecko, które dojrzało ...

Dziecko, które dojrzało i odwykło od matki, znajdzie ucieczkę, dopiero znalazłszy kochaną kobietę. Ona jedna da mu znowu wewnętrzną jedność.

- Antoine de Saint-Exupéry

Tagi: Dziecko , Kobieta , Matka

Dziecko cytaty

Dziecko to najwspanialszy i najcudowniejszy dar jaki można otrzymać. Dlatego każdy rodzic troskliwie pielęgnuje wszystkie swoje pociechy oraz stara się dbać o każde z nich, z największą starannością. Dzieci są najbardziej szczerymi oraz rozkosznymi stworzeniami na świecie, które przysparzają radości oraz szczerych uśmiechów nie tylko mamie i tacie, ale także wszystkim pozostałych członkom rodziny, którzy niezwykle często ulegają urokowi niewinnej minki oraz przepełnionych miłością uścisków maleńkich, dziecięcych rączek. Dzieci stanowią sens oraz istotę naszego życia oraz sprawiają, że świat nabiera pięknych, niecodziennych barw. Dlatego warto świętować każde wydarzenie z ich życia ponieważ są to najpiękniejsze momenty, jakie należy właściwie honorować.

Doskonałym sposobem na wyrażanie swoich ciepłych, jak również serdecznych życzeń każdemu dzieciątku, jest wręczanie kolorowych i bajecznych kartek, które są wyposażone w zabawne, rymowane, czy też bardziej poetyckie cytaty o dziecku. Tego rodzaju atrakcje znajdujące się w kartce zwykle sprawiają, że prezent zapada w głębokiej pamięci na bardzo długi czas.