• Kartki dziecięce

    Na naszej stronie sendmoments znajdują się nadzwyczajne kartki, które to możecie edytować zgodnie z własnymi preferencjami. Jeśli szukajcie kartek dziecięcych, w których pragniecie umieścić życzenia, koniecznie odwiedźcie naszą stronę i zapoznajcie się z jej bogatą ofertą.

    Zobacz kartki

Jeśli czegoś bardzo pragniesz...

Jeśli czegoś bardzo pragniesz, wtedy cały świat staje na głowie, aby to pragnienie spełnić. Nie bój się marzyć - świat stoi otworem.

- Autor nieznany

Tagi: Dziecko , Marzenia , Świat

Niechaj serduszko Twoje ...

Niechaj serduszko Twoje gorące, będzie płonące, świecące jak słońce. Niechaj chmurki się schowają do uśmiechu zapraszają.

- Autor nieznany

Tagi: Dziecko , Słońce , Serce

Kocham Twoje słodkie minki....

Kocham Twoje słodkie minki, te uśmiechy jak malinki. Słodkie usta, barw tysiące, dziś całusy dam gorące. Niech marzenia się spełniają, a kłopoty gdzieś znikają.

- Autor nieznany

Tagi: Marzenia , Uśmiech

Życzymy Ci kochana Rybeńko ...

Życzymy Ci kochana Rybeńko tyle spokoju ile tylko zapragniesz, wiele szczęścia, ale tylko tyle co by nie poprzewracało się w głowie, odrobina szaleństwa, by się nie zanudzić, ogromu miłości by życie miało sens.

- Autor nieznany

Abyś w każdym dniu ...

Abyś w każdym dniu czuła się jak dziecko, miała jak ono tyle radości i optymizmu niezależnie od wieku i okoliczności w jakich się znalazłaś. Niechaj słońce nie zachodzi nad Twą głową.

- Autor nieznany

Tagi: Dziecko , Radość

Kochanie życzę Ci mnóstwa piasku...

Kochanie życzę Ci mnóstwa piasku, byś zamki piękne stawiał, pogodnych przyjaciół co wypatrują z Tobą żurawia, poziomek i jeżyn, obserwacji leśny zwierzyn, radości i zabawy, a na obiad smacznej strawy.

- Autor nieznany

Tagi: Dziecko , Radość

Dzisiaj Twoje święto...

Dzisiaj Twoje święto, więc chcę Ci powiedzieć,
że nie ma nic innego droższego do Ciebie.
Zatem składam Ci życzenia
z serca płynące, miłości i szczęścia
najdroższe mi Słońce.

- Autor nieznany

Poprzez łąki ...

Poprzez łąki i doliny skacze kangur do dzieciny
aby złożyć Jej życzenia: zdrowia, w życiu powodzenia.
dzisiaj urodzinki masz więc zaśpiewam Ci na czas: "Sto lat.."

- Autor nieznany

Tagi: Życie , Urodziny

Kochane dzieciątko ..

Kochane dzieciątko życzę Ci aby świat stał przed Tobą otworem, abyś w życiu napotykała życzliwych ludzi, którzy pomogą Ci spełnić marzenia.

- Autor nieznany

Tagi: Dziecko , Marzenia

Samych słonecznych dni....

Samych słonecznych dni, uśmiechu od ucha do ucha, cudnych bajek na dobranoc, wielu przygód, wspaniałych pomysłów, pasji co serce wypełnia, gwiazdki z nieba…

- Autor nieznany

Dziecko życzenia

Każde dziecko jest największym sensem życia dla swoich rodziców. W chili gdy na świat przychodzi dziecko, mama i tata zmieniają wszystkie swoje priorytety, obracają „do góry nogami” swoje życie, aby zapewnić dziecku optymalne warunki do szczęśliwego oraz właściwego wzrostu. Cała rodzina zawsze rozpieszcza najmłodsze pociechy, które są iskierką niosącą powszechną i ogólnie odczuwalną radość.

Dzieci cechują się spontanicznością, szczerością oraz beztroską, które sprawiają, ze są to najsłodsze i najbardziej ukochane istoty na całym świecie. Nie ma chyba osoby, która nie rozczuli się na widok uroczej minki maleńkiego „szkrabka”, który wręcz emanuje czystym serduszkiem oraz najlepszymi chęciami i chciałby zawsze aby wszyscy byli zadowoleni. Z tego powodu należy zawsze właściwie świętować wszystkie dziecięce uroczystości najlepiej wręczając maluchom cudowne, słodkie i baśniowe karteczki przygotowane z myślą o ich oczekiwaniach oraz wymaganiach. Warto by były wyposażone w czułe i ciepłe życzenia dla dziecka, jakie sprawią, że papeteria nabierze specjalnego, niepowtarzalnego i jedynego w sowim rodzaju wyrazu.