• Kartki po narodzinach

    Jesteście pod wrażeniem troski, radości i gratulacji, jakie otrzymaliście od przyjaciół i krewnych po narodzinach Waszego szczęścia? Doskonałym i eleganckim sposobem na podziękowanie za to wyjątkowe powitanie z pewnością będzie kartka z powiadomieniem o narodzinach. Stworzona prosto z serca, wyrażająca Waszą wdzięczność.

    Zobacz kartki

Narodziny aforyzmy

Pojawienie się nowego członka rodziny, to niezwykle podniosłe, wzruszające oraz ważne wydarzenie, które wywołuje nieopisaną oraz nieokiełznaną radość wśród całej bliższej i dalszej rodziny. Dziecko, to bowiem znak Bożego błogosławieństwa, którym zostało obdarzonych dwoje ludzi. Rozkoszne i kwilące słodko niemowlę zawsze wywołuje łzy szczerego wzruszenia u każdej cioci, babci i u wujków, ponieważ nowe życie napawa niewytłumaczalną euforią, jaka daje o sobie w znać w każdy możliwy sposób. Niewinny i delikatny bobasek zostaje natychmiast ogarnięty miłością rodziców oraz pozostałych członków familii, z których każdy emanuje krystalicznym ciepłem w stronę maleńkiego aniołka, jaki nawet nie zdaje sobie sprawy z tego ile szczerych, jak również serdecznych uśmiechów spowodował swoimi narodzinami.

Doskonałym sposobem na wyrażenie i przekazanie tych wszystkich, intensywnych emocji jest wręczenie specjalnej papeterii, w jakiej zamieszczone zostają piękne i stosowne aforyzmy z okazji narodzin. Sprawiają one, że cała kartka jest wyjątkowa i niepowtarzalna, a także stworzona specjalnie na tę okazję, która wymaga nietuzinkowych upominków.