• Kartki na narodziny

    Piękne kartki ze zdjęciem Waszego bobaska z pewnością będą wyjątkową pamiątką dla dziadków, ciotek, wujków i najbliższych przyjaciół. Sprawdźcie jak w prosty sposób, za pomocą kilku kliknięć, stworzycie unikatowe. spersonalizowane kartki, które my dostarczymy do wybranych przez Was adresatów.

    Zobacz kartki

Póki nie kocha­my ...

Póki nie kocha­my-śpi­my. Jes­teśmy nędznym prochem...
a po­kochaw­szy-jes­teśmy, ni­by Bóg, czyści jak w pier­wszym dniu stworzenia.

- Lew Tołstoj

Tagi: Miłość

Aamo piękno ...

Na tym szczeb­lu życie do­piero jest coś war­te, gdy człowiek piękno sa­mo w so­bie ogląda.

- Platon

Tagi: Życie

Niewyczerpana miłość ...

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie.

- Antoine de Saint-Exupéry

Tagi: Miłość

Każdy dzień ...

Każdy dzień to od­ro­bina życia: każde prze­budze­nie, to od­ro­bina na­rodzin,
każdy po­ranek, to od­ro­bina młodości, każdy sen zaś, to na­mias­tka śmierci.

- Arthur Schopenhauer

Tagi: Ludzie , Miłość , Życie

Gdy poczujesz w sercu ...

W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla ciebie świat nie jest już taki sam, jaki był do tej pory.

- Jiddu Krishnamurti

Tagi: Ludzie , Miłość , Życie

Nie tylko dziecko przychodzi ...

Nie tylko dziecko przychodzi na świat przez matkę, lecz również matka poprzez dziecko.

- Gertrud von Le Fort

Tagi: Dziecko

Miłość w przyszłości ...

Miłość w przeszłości jest tylko wspomnieniem. Miłość w przyszłości jest tylko oczekiwaniem. Prawdziwa miłość żyje w teraźniejszości.

- Budda Siakjamuni

Tagi: Ludzie , Miłość

Narodziny cytaty

Kiedy na świat przychodzi maleńki niemowlaczek, staje się to ogromnie ważnym wydarzeniem dla całej rodziny oraz wszystkich bliskich osób, którzy zwykle z wielkim napięciem i niecierpliwością oczekiwali tej cudownej chwili. Maleńkie dzieciątko, jest ogromnym szczęściem oraz błogosławieństwem, z którego trzeba się cieszyć oraz, o które należy się troszczyć. Nowe życie oznacza powiększenie się rodziny, jak również pojawienie się na świecie najsłodszej kruszynki, która stanie się oczkiem w głowie nie tylko rodziców ale również zakochanych dziadków, rozczulonych wujków, wzruszonych kuzynów oraz wszystkich bliskich osób. Mimo to, że rozkoszny dzidziuś nie potrafi mówić ani wyrażać swoich uczuć, to wywołuje gorące oraz wzniosłe emocje, które zwykle są wyrażane i celebrowane przez każdą rodzinę.    

Coraz bardziej powszechnym oraz popularnym sposobem wyrażania swojej radości jest przesyłanie szczęśliwym rodzicom gratulacji oraz najlepszych życzeń dla maleństwa, jakie zwykle zostają zapisane na specjalnie przygotowanych kartkach. Papeteria ta, zwykle posiada pełne treści oraz mądrości cytaty z okazji narodzin, które uatrakcyjniają każdą pamiątkę.