• Powiadomienia o narodzinach

    Odwiedźcie naszą stronę z oryginalnymi powiedzeniami na temat narodzin maluszka, wybierzcie ulubiony motyw i stwórzcie unikatowe powiadomienie o narodzinach. Niechaj zainspirują Was delikatne, radosne lub bardziej klasycznie designy, które możecie personalizować zgodnie z Waszymi pomysłami. Dołączone zdjęcie sprawi, że osobiście spersonalizowana kartka stanie się absolutnym unikatem.

    Zobacz kartki

Narodziny powiedzenia

Rozkoszny oraz czarujący dzidziuś, który zjawia się na świecie, po długim okresie oczekiwania powoduje niewypowiedzianą radość oraz szczęście pośród członków rodziny , a także wszystkich, bliskich osób. To niebywale wzniosłe oraz ważne wydarzenie jest zwykle hucznie świętowane, z uwagi na jego rangę. Maleńkie dzieciątko przysparza bowiem wyłącznie radosnych łez wzruszenia, które pojawiają się na twarzach, zarówno rozczulonych rodziców, babć i cioć, jak również ogromnie dumnych dziadków oraz wujków. Dziecko, jest bowiem największym i najcenniejszym darem jaki można otrzymać od Boga.

Maleńka, nowonarodzona Miłosć staje się symbolem błogosławieństwa dla całej, rozczulonej familii, bez pamięci zakochanej się w pięknym bobasku. Jednym ze sposobów wyrażenia radosnego, duchownego współuczestnictwa w tym podniosłym wydarzeniu, jest darowanie dziecku oraz rodzicom odpowiednio zaprojektowanej kartki, w której znajdują się specjalne powiedzenia z okazji narodzin. Ta papeteria za sprawą swojego wyprofilowanego designu, jak również pięknego i serdecznego przekazu staje się cudowną pamiątką narodzin zarówno dla samego maleństwa jak i jego najbliższych.