• Powiadomienia o narodzianch ze zdjęciem

    Powiadomienia ze zdjęciem Maluszek jest już na świecie a przyjaciele i krewni są zaciekawieni jak wygląda ten wyczekiwany skarb, jak duży jest i po kim ma uśmiech? Żadne opowieści nie zaspokoją ciekawości, dlatego stwórzcie wyjątkowe powiadomienie ze zdjęciem, umieśćcie w nim wybrany tekst i wręczcie wszystkim ważnym dla Was osobom.

    Zobacz kartki

Narodzić się ...

Narodzić się jest zawsze trudno. Wie pan, że ptak z wysiłkiem musi dobywać się z jajka. Niechże się pan cofnie myślami i zada sobie pytanie: czy istotnie ta droga była tak trudna? Tylko trudna? Czy nie była także i piękna? Czy znalazłby pan inną, piękniejszą i łatwiejszą?

- Hermann Hesse

Tagi: Dziecko , Narodziny

....z chwilą narodzin człowieka...

Można powiedzieć, że z chwilą narodzin człowieka powstaje w nim popęd do porzuconego życia wewnątrzmacicznego, a popęd ten jest popędem snu. Sen jest takim powrotem do łona matki.

- Zygmunt Freud

Narodziny ...

Narodziny nie są początkiem wszystkiego, bo człowiek jest zdeterminowany nie tylko w sensie dziedziczenia biologicznego, lecz także kulturowego, tym co było przed nim, i to dziedziczenie ogarnia daleką przeszłość.

- Antoni Kępiński

Tagi: Narodziny

Dzieci ...

Chrystus, kiedy chciał wychowywać ludzi, stał się człowiekiem. Jeśli chcemy wychowywać dzieci, to musimy się stać także dziećmi.

- Marcin Luter

Tagi: Ludzie , Dziecko

Macierzyństwo ...

Macierzyństwo zawiera w sobie szczególne obcowanie z tajemnicą życia, które dojrzewa w łonie kobiety. Matka podziwia tę tajemnicę, ze szczególną intuicją „pojmuje” to, co się w niej dzieje. W świetle „początku” matka przyjmuje i kocha dziecko, które nosi w łonie jako osobę. Ten jedyny sposób obcowania z nowym, kształtującym się człowiekiem stwarza z kolei takie odniesienie do człowieka — nie tylko do własnego dziecka, ale do człowieka w ogóle — które głęboko charakteryzuje całą osobowość kobiety. Powszechnie się przyjmuje, że kobieta jest bardziej od mężczyzny zwrócona do konkretnego człowieka, macierzyństwo zaś jeszcze bardziej tę dyspozycję rozwija

- Jan Paweł II

Nadzieja jest jak cukier ...

Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi

- przysłowie chińskie

Tagi: Nadzieja

Niewinnością jest dziecko ...

Niewinnością jest dziecko i zapomnieniem, rozpoczynaniem od nowa, grą, kołem, co samo z siebie się toczy, pierwszym ruchem i świętym, wymówionym Tak.

- Fryderyk Nietzsche

Tagi: Dziecko

Narodziny, to czas doniosły...

Narodziny, to czas doniosły, w życiu rodziców początek wiosny. Świergotek ptaka wszędzie się słyszy...

- Autor nieznany

Tagi: Narodziny

Narodziny teksty

Pierwszy krzyk dziecka, który słyszą rodzice tuż po przyjściu na świat maleńkiego niemowlaczka, jest najpiękniejszym dźwiękiem na świecie jaki tylko można sobie wymarzyć. Oznacza on bowiem, że pojawiło się nowe życie, które jest największym darem, dla kochających i wspierających się nawzajem ludzi. Narodziny dziecka są tak ogromnie ważnym oraz niezwykłym i podniosłym wydarzeniem, że radość spływa na całą rodzinę, a także wszystkie bliskie osoby, które razem z przyszłą mamą i przyszłym tatą, z niecierpliwością, troską, jak również przejęciem oczekiwali tego wielkiego i wyjątkowego dnia.

Noworodek sprawia, że najbliżsi zaczynają pełne uśmiechów świętowanie, jakiemu towarzyszą niebywale pozytywne, jak również ciepłe emocje. Te serdeczne uczucia natychmiast otaczają i delikatnie otulają nowego członka rodziny. To niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie zwykle zostaje upamiętnione wręczeniem tematycznej i specjalnie wyprofilowanej kartki, w jakiej można znaleźć rozczulające i pełne miłości teksty z okazji narodzin, które sprawiają, że papeteria wzrusza, bawi oraz zapada w serca oraz pamięć.