• Zaproszenie na 18. urodziny

    Zaproszenie na osiemnastkę, czyli celebrowanie pełnoletności, powinno już od pierwszej strony sygnalizować: ten wielki dzień nadchodzi! Duży wybór odpowiednich na tę okazję zaproszeń znajdziecie w naszym sklepie online: od zabawnych kartek poprzez i modne i nowoczesne szablony. Wasi goście będą mogli odpowiednio przygotować się do tematyki imprezy, przygotujcie więc dla nich coś niepowtarzalnego!

    Zobacz kartki

Nie daj sobie w kasze dmuchać ...

Nie daj sobie w kasze dmuchać,
Dobrych rad czasem posłuchaj,
Zarabiaj pieniądze,lecz tylko uczciwie,
Traktuj wszystkich sprawiedliwie,
Szanuj zdanie innych ludzi,
kochaj życie no i ludzi.

- Autor nieznany

Tagi: Ludzie , Życie

Dziś będziemy ostro grać ...

Dziś będziemy ostro grać,
kończysz 18 lat.
Będzie impra no i muza,
każdy dzisiaj będzie luzak,
oto powód tej radości
to dowodzik tożsamości.

- Autor nieznany

Tagi: Radość , Urodziny

Niech Ci zostaną ...

Niech Ci zostaną te chwile w pamięci
co przywiodą wspomnienia szkolnych lat
Niech Ci nie brakuje odwagi i chęci
by wyruszyć w dorosłych świat.

- Autor nieznany

Tagi: Dorosły , Świat

Kiedy wady innych ...

Kiedy wady innych sprawiają ci przykrość, spójrz na siebie i zastanów się nad twoimi własnymi. Zajmując się nimi, zapomnisz o złości i nauczysz się żyć mądrze.

- Marek Aureliusz

Tagi: Życie , Mądrość

18. Urodziny

"Osiemnastka”, jak zwykle mówi się, na hucznie obchodzone osiemnaste urodziny, to wyczekiwany i niezwykły dzień, w którym solenizant może zostać nazwany, po raz pierwszy: dorosłym człowiekiem. Urodziny te mają jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny charakter, ponieważ powodują, że kończy się czas dzieciństwa, a zaczyna się okres w który należy podejmować odpowiedzialne oraz ważne, życiowe decyzje. To wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które posiada podwójne znaczenie, jak również swoją oficjalną rangę. Ich celebrowanie wymaga zatem wielkiej imprezy, na której koniecznie trzeba zdmuchnąć odpowiednią liczbę świeczek, na zwykle zabawnym i tematycznym torcie. Uroczystość ta, jest tak ważna i istotna, że często zostaje podwójnie świętowana, raz w gronie rodziny, a drugi raz w gronie przyjaciół. 18. Urodziny obligują wiec do wręczenia specjalnych kartek, które charakteryzują i odznaczają się właściwie wyprofilowanym projektem. Są one doskonałą pamiątką, którą wspaniale się ogląda po wielu latach oraz wspomina przy tej okazji cudowne urodziny. Warto więc pokusić się o taką wyjątkową oraz niepowtarzalną pamiątkę.