• Zaproszenie na 30. urodziny

    Zbliża się Twoja 30. i chcesz zorganizować wyjątkowe przyjęcie? .Na początek wybierz motyw przewodni imprezy a następnie odwiedź nasz sklep online sendmoments i wybierz zaproszenie, które będzie nawiązywać do tematyki przyjęcia. W naszym sklepie nie tylko odnajdziecie ciekawe szablony ale i dajemy Wam możliwość spersonalizowania wybranej kartki! Ależ zaskoczeni będą Wasi goście!

    Zobacz kartki

Do trzydziestki ...

Do trzydziestki grzeje żona, po trzydziestce wódka, a potem nawet piec nie ogrzeje.

- Przysłowie rosyjskie

Tagi: Ludzie

Życzę Ci abyś potrafił ...

Życzę Ci abyś potrafił odnaleźć siebie i pielęgnował to co wyróżnia Cię od innych.
Szczególnie dbaj o to czym możesz zaskoczyć drugiego człowieka, nieustannie pracując nad sobą.
Pozostań tak wspaniały jak jesteś teraz.

- Autor nieznany

Tagi: Człowiek

Życzę Ci abyś odnalazła ...

Życzę Ci abyś odnalazła: w ciszy głos swojej duszy i pragnienia serca, w rodzinie siłę i ducha walki, w przyjaciołach dobrą radę i ostoję, a w sobie samej Boga.

- Autor nieznany

Tagi: Bóg , Dusza , Rodzina

Ani ambicja, ani sztuka ...

Ani ambicja, ani sztuka, ani podróże, ani bogactwo – uśmiech jest niezbędny do życia. Taki uśmiech, który z sytego serca płynie.

- Maria Kuncewiczowa

Tagi: Życie , Serce , Uśmiech

30. Urodziny

Okrągłe urodziny zawsze napawają większym wzruszeniem oraz patetycznością, niż te, które nie posiadają w sobie cyfry „zero”. Urodziny te sprawiają bowiem, że nie tylko zyskuje się kolejny rok, ale całą dekadę. Nic więc dziwnego, że te wydarzenia przysparzają wielu gości oraz serdecznych i szczerych życzeń. Taka okoliczność wymaga bowiem jeszcze większej „pompy” przy organizowaniu przyjęcia, ponieważ rozpoczyna się nią kolejne dziesięciolecie życia, co jest niebywale istotnym oraz wyjątkowym momentem. Obowiązkowym elementem takiej uroczystości jest więc właściwa liczba świeczek, lub cyfrowe wyeksponowanie na pięknym torcie właściwej liczby, która jest powodem tak dużego poruszenia oraz zaangażowania całej najbliższej rodziny, jak i przyjaciół.

Doskonałym upominkiem, który fenomenalnie spełni się w formie wyjątkowego prezentu na 30. Urodziny będzie specjalnie wybrana kartka podkreślająca rangę tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia. Stylistyka oraz design kartki może zostać dobrany zgodnie z upodobaniami solenizanta, który na pewno przy każdej wolnej okazji będzie ze łzą wzruszenia wspominał to swoje nietuzinkowe i finezyjne święto, przeglądając serdeczne życzenia w pięknych kartkach.