• Zaproszenie na 50. urodziny

    Na Wasze 50. urodziny stwórzcie gustownie i eleganckie zaproszenia. Przygotowaliśmy dla Was duży wybór klasycznych jak i wesołych motywów, które, mamy nadzieję. Zainspirują Was do stworzenia wyjątkowej kartki. Wystarczy wybrać ulubiony design, dodać własne zdjęcie i zaproszenie jest gotowe! A dodatkowo dajemy Wam szeroki wybór kopert, które wraz z kartką powędrują do gości.

    Zobacz kartki

Nie ma ważniejszego zadania ...

Nie ma ważniejszego zadania, jak być miłym i pełnym uroku. Krzewić radość, promieniować szczęściem, rozlewać jasność na ciemnych drogach życia... Czyż nie jest to największa przysługa dla innych?

- Victor Marie Hugo

Los ...

Los spełnia nasze życzenia, ale na swój sposób, żeby móc nam dać coś ponad życzenie.

- Johan Wolfgang von Goethe

Tagi: Dar

Człowiek jest tylko raz młody ...

Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki.

- Ernest Hemingway

Tagi: Człowiek

Jak wielki spokój zyskuje ...

Jak wielki spokój zyskuje ten, kto nie baczy na to, co bliźni mówi, czyni lub myśli, ale na to tylko, co sam robi, by było sprawiedliwie i zbożnie. Wszystko bowiem, cokolwiek czynię sam, czy z pomocą obcą, powinno jeden tylko cel mieć na oku: pożytek i korzyść społeczną.

- Marek Aureliusz

Tagi: Człowiek , Pokój , Oczy

Nie żyj tak, jakbyś miał żyć ...

Nie żyj tak, jakbyś miał żyć lat dziesięć tysięcy. Los wisi nad tobą. Dopóty żyjesz, dopóki można, bądź dobry.

- Marek Aureliusz

Tagi: Życie

Zajrzyj w siebie!

Zajrzyj w siebie! W twoim wnętrzu jest źródło, które nigdy nie wyschnie, jeśli potrafisz je odszukać.

- Marek Aureliusz

Tagi: Człowiek

50. Urodziny

Celebrowanie corocznych urodzin zawsze przysparza wiele radości, uśmiechu oraz sentymentalnych wspomnień, które zwykle rozczulają wszystkie zebrane wokół solenizanta osoby. Kiedy natomiast świętujemy przeżycie przez bliską nam osobę równej połowy wieku, wówczas uroczystości urodzinowe nabierają niezwykle pompatycznego, wzniosłego oraz wyjątkowego charakteru. Urodziny te, nie tylko wprowadzają do nowej dekady, ale również posiadają niezwykle istotną wagę metaforyczną, jak również symboliczną. Takie wydarzenie sprawia, że w tym szczególnym dniu z jubilatem pragnie być cała jego rodzina oraz wszyscy przyjaciele, by kierować w jego stronę serdeczne oraz niezwykle szczere życzenia. Urodziny te są wyjątkowo istotne dla solenizanta, który przeżywa swoje niekwestionowane święto i powinien w tym czasie czuć wsparcie oraz gorącą miłość najbliższych osób.

Kartka na 50. Urodziny, która będzie się odznaczała wyjątkowym i niepowtarzalnym projektem, jaki zaznaczy podniosły charakter tego jubileuszu, będzie z całą pewnością fenomenalnym upominkiem, który bez wątpienia wywoła ogromne wzruszenie adresata. Papeteria stanie się trwałą pamiątką, która za każdym razem gdy będzie czytana przywoła cudowne wspomnienia