• Zaproszenie na 60. urodziny

    Zbliżają się Wasze 60. urodziny? Pragniecie zaprosić bliskie Wam osoby na to wyjątkowe święto? Odwiedźcie naszą stronę, wybierzcie motyw, który Was zaintryguje a następnie dodajcie własne zdjęcie, tekst i projekt jest już gotowy! Zamów bezpłatne próbki już teraz!

    Zobacz kartki

Jeśli możesz coś zrobić ...

Jeśli możesz coś zrobić lub marzysz, że mógłbyś to zrobić,
zabierz się za to.
Odwaga ma w sobie moc geniuszu.

- Johan Wolfgang Goethe

Tagi: Marzenia , Odwaga

Większość ludzi jest jak opadłe liście ...

Większość ludzi jest jak opadłe liście, które rozwiewa wiatr. Krążą w powietrzu, a potem spadają na ziemię. Ale nieliczni są jak gwiazdy, które poruszają się po ustalonym kursie, gdzie nie może ich dosięgnąć wiatr. Mają prawo i kierunek w sobie.

- Hermann Hesse

Tagi: Ludzie , Gwiazda

Życie każdego człowieka ....

Życie każdego człowieka jest drogą ku samemu sobie, próbą znalezienia drogi, zaznaczenia ścieżki. Żaden człowiek nie był nigdy w pełni samym sobą, lecz mimo to każdy ku temu dąży, jeden w mroku, inny w światłości, jak kto umie.

- Hermann Hesse

Tagi: Życie , Człowiek

Zawsze masz możność żyć ...

Zawsze masz możność żyć szczęśliwie, jeśli pójdziesz dobrą drogą i zechcesz dobrze myśleć i czynić. A szczęśliwy to ten, kto los szczęśliwy sam sobie przygotował. A szczęśliwy los – to dobre drgnienie duszy, dobre skłonności, dobre czyny.

- Marek Aureliusz

Czas jest najlepszym nauczycielem ...

Czas jest najlepszym nauczycielem, ale nieczęsto ma dobrych uczniów.

- Francois Mauriac

Tagi: Czas

60. Urodziny

Urodziny świętujące okrągłą ilość lat, które błyskawicznie upłynęły od znamiennego momentu narodzin, to niezwykle ważne oraz podniosłe wydarzenie, w życiu każdego solenizanta oraz jego najbliższych, którzy zwykle starają się przygotować eleganckie i radosne przyjęcie na cześć jubilata. Nieodzownym elementem staje się więc strojny tort z płonącymi świeczkami oraz upominki od przybyłych gości, którzy za pomocą prezentów wyrażają swoje uczucia i życzenia. Najbardziej istotna dla samego jubilata jest jednak pamięć o jego święcie, która dowodzi, że bliscy cały czas o nim myślą. Sześćdziesiąta rocznica urodzin, jest bowiem wielkim oraz niebywale istotnym świętem, które należy właściwie uhonorować. Wydarzenie to najczęściej obfituje w piękne dekoracje oraz radosne i wzruszające wspomnienia, które mają za zadanie jeszcze bardziej uświetnić ten cudowny moment.

Eleganckie, stylowe oraz niezwykle wyrafinowane kartki na 60. Urodziny stanowią ogromnie piękny oraz nietuzinkowy podarek, w którym zwykle znajdują się rozczulające życzenia, jakie adresat może następnie czytać w każdej, wolnej chwili. Taki upominek z pewnością przypadnie do gustu każdemu jubilatowi.