• Zaproszenia na 70. urodziny

    Z okazji tego niepowtarzalnego jubileuszu wszystko powinno być niezwykle gustowne! Przygotujcie więc eleganckie i niepowtarzalne zaproszenia na Wasze urodziny, które po spersonalizowaniu wręczycie bliskim Wam osobom. Już teraz zamów bezpłatne próbki!

    Zobacz kartki

Cel ...

Chce osiągnąć wielki i szlachetny cel, ale moim obowiązkiem jest osiąganie małych celów tak, jakby były wielkie i imponujące.

- Helen Keller

Tagi: Cel

Ludzie nie dlatego ...

Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją,
lecz starzeją się, bo przestają się bawić.

- Mark Twain

Tagi: Ludzie

Przyfrunęła do Ciebie ...

Przyfrunęła do Ciebie kolejna wiosna,
stąd ta chwila taka radosna.
Niechaj los jesienne smutki odgania,
tak by na wiosnę nie było czekania,
na kolejne świętowanie i urodzinowe balowanie.

- Autor nieznany

Tagi: Radość , Wiosna

Co za moc ma człowiek!

Co za moc ma człowiek! Czynić to tylko, co zasłuży na pochwałę Boga, i wszystko przyjmować, co mu przeznaczy Bóg!

- Marek Aureliusz

Tagi: Ludzie , Bóg

70. Urodziny

Siedemdziesiąta rocznica urodzin gromadzi przy jubilacie nie tylko jego dzieci ale również wnuki, a czasem i prawnuki. Takie wydarzenie to niezwykle ważny oraz hucznie celebrowany dzień przez całą rodzinę i wszystkich przyjaciół, którzy dzięki pięknym podarkom oraz ciepłym życzeniom pragną uhonorować kochanego, seniora rodu. Jubileusz z taką liczba świeczek na torcie, jest przyczyną ogromnej radości oraz wielu wzruszeń, które towarzyszą wszystkim zebranym gościom, jak również samemu solenizantowi. Ta podniosła oraz jedyna w swoim rodzaju uroczystość, to cudowny moment, który należy właściwie i elegancko uczcić, co zwykle powoduje, że w domu pojawia się niecodzienna dekoracja, a wszystkie, zgromadzone osoby ubierają odświętne stroje. Święta tego rodzaju, to bowiem niecodzienne chwile kiedy należy otoczyć bliską osobę miłością, czułością oraz zademonstrować swoją troskę, a także pamięć. Z takiej cudownej okazji warto podarować solenizantowi piękną i specjalnie wybraną kartkę na 70. Urodziny, która przez cudowny oraz czuły tekst, jak również nietuzinkową grafikę wywoła szczerą radość adresata. Papeteria będzie za każdym razem przypominała o darczyńcy, jak również przywoła wspomnienia fantastycznej uroczystości.