• Komunijne podziękowania

    Podczas Komunii Świętej, w kościele spotykają się najważniejsze osoby dla młodego gospodarza uroczystości. Z przejęciem obserwują, jak stawia ona pierwsze kroki w swoim chrześcijańskim życiu. Jest to również bardzo ważny występ młodego członka wspólnoty chrześcijańskiej. Ten wyjątkowy dzień możecie uwiecznić na przepięknie dekorowanej kartce.

    Zobacz kartki

Komunijne aforyzmy

Biała szatka i buciki oraz rozpromieniona radosnym uśmiechem dziecięca buzia to znak, że zbliża się długo wyczekiwany i niezwykle wyjątkowy dzień, kiedy dzieci przyjdą odświętnie ubrane na Mszę Świętą, ze swoimi rodzicami oraz bliskimi, by po raz pierwszy przyjąć Pana Jezusa do swojego serduszka. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej jest bowiem niebywale istotnym wydarzeniem, ponieważ sprawia, że pierwszokomunijne dziecko, w pełnym wymiarze może wreszcie uczestniczyć w nabożeństwie mszalnym. Święto to, gromadzi więc całą wzruszoną oraz szczęśliwą familię, która z ochotą uczestniczy w tym podniosłym obrzędzie. Cała oprawa tego dnia oraz systematyczne i staranne, właściwe przygotowanie dzieci zawsze owocuje finezyjną i podniosłą uroczystością.

Doskonałym, jak również efektownym sposobem upamiętnienia tego wydarzania jest wręczenie dziecku pięknej, odpowiednio wyprofilowanej papeterii. Kartka ozdobiona w komunijne aforyzmy będzie cudnym prezentem, jaki odznaczać się będzie nietuzinkowością i unikalnością. Aforyzmy dodadzą bowiem całości duchowego wydźwięku, jaki na bardzo długo zapadnie w pamięć poruszonego, zafascynowanego i zachwyconego adresata.