• Kartka z podziękowaniem po komunii

    Po uroczystości Pierwszej Komunii, młodemu gospodarzowi składane są życzenia i gratulacje od krewnych i przyjaciół. Naturalnym jest więc odwdzięczenie się za miłe gesty, a z pewnością wszystkich obecnych ucieszy kartka z podziękowaniem za przybycie na komunię.

    Zobacz kartki

Miej ufność w Panu ...

Miej ufność w Panu i czyń to, co dobre, a będziesz mieszkał na ziemi i żył bezpiecznie. Raduj się w Panu, a on spełni pragnienia Twego serca.

- Biblia, Psalm 37

Tagi: Miłość , Radość , Bóg

Pozwólcie dzieciom ...

Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże.

- Biblia Mk 10,14

Tagi: Dziecko , Bóg

Nie wyście Mnie wybrali ...

Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i by owoc wasz trwał - aby wszystko dał wam Ojciec, o cokolwiek Go poprosicie w imię moje.

- Biblia, J 15,16

Tagi: Miłość , Życie , Bóg

Ja jestem krzewem winnym ...

Ja jestem krzewem winnym, wy - latoroślami. Kto trwa we Mnie, a Ja w nim, ten przynosi owoc obfity, ponieważ beze Mnie nic nie możecie uczynić.

- Biblia J 15,5

Tagi: Bóg , Służba , Owoc

Jeżeli we Mnie trwać będziecie ...

Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni.

- Biblia J 15,7

Tagi: Bóg , Słowo

Pokój zostawiam wam ...

Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam. Nie tak jak daje świat, Ja wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka!

- Biblia J 14,27

Tagi: Bóg , Pokój

Komunijne cytaty z biblii

Pierwsza Komunia Święta, to jedno z najbardziej radosnych, podniosłych oraz wesołych świąt, ponieważ w centrum uwagi znajdują się uśmiechnięte i rozpromienione dzieci. Dzień ten jest dla nich niebywale ważny, a także wyczekiwany z ogromną niecierpliwością. Każdy mały bohater tego wydarzenia pragnie założyć swój biały jak śnieg, odświętny strój, by odpowiednio przygotować się na przyjście do swojego serduszka Pana Jezusa, skrytego pod postacią Hostii. Uroczystość ta napawa optymizmem oraz emanuje pozytywnymi emocjami. Wszystko jest piękne, odświętne jedyne w swoim rodzaju, tak jak sama okazja. Niepowtarzalność oraz wyjątkowość tego dnia powoduje wzruszenie na twarzach rodziców, a także bliskich osób, które gromadzą się w cudownie przystrojonej świątyni, by wspólnie celebrować to święto.

Właściwym, jak również stosownym i subtelnym podarkiem z tej okazji okaże się na pewno specjalna kartka, która podkreśli charakter wydarzenia. Komunijne cytaty z Biblii zamieszczone w takiej papeterii jeszcze bardziej ubogacą jej wartość i dodadzą nowego, nietuzinkowego, a także metaforycznego znaczenia.