• Zaproszenia ślubne

    Kto szczegółowo planuje wesele, ten nie może zapomnieć o wyborze zaproszenia z pasującym motywem przewodnim. Nasze wysokiej jakości zaproszenia na ślub nadają tej wyjątkowej uroczystości odpowiedniej oprawy. Zamów bezpłatne spersonalizowane próbki już teraz!

    Zobacz kartki

Wybierz towarzyszkę życia ...

Wybierz towarzyszkę życia z rozmysłem. Od tej jednej decyzji będzie zależeć dziewięćdziesiąt procent twojego szczęścia lub nieszczęścia.

- Autor nieznany

Jeśli do człeka tuli się człek...

Jeśli do człeka tuli się człek, to człek od człeka musi coś chcieć. Może uczucia, a może nie, to człek od człeka dziś dowie się.

- Autor nieznany

Tagi: Ludzie , Miłość

Zakochani choć świadomi....

Zakochani choć świadomi, że ta miłość to nie wiatr
mamy zaszczyt zawiadomić, chcemy razem iść przez świat
uśmiechnięci, współobjęci spróbujemy szukać zgody
choć różnimy się od siebie jak dwie krople wody.

- Autor nieznany

Tagi: Ludzie , Miłość , Wiatr , Woda

Powiedzenia na ślub

Dzień ślubu to niepowtarzalna chwila w życiu, która sprawia, że sakrament łączy miłość dwoje ludzi na wieczność. Od chwili wypowiedzenia „TAK” w obecności świadków oraz gości, Pan i Pani Młoda będą już zawsze razem iść przez życie, przy nim Ona, przy niej On. Będą się wspierać, kochać oraz szanować, tak jak brzmiały słowa wypowiadanej przez nich przysięgi małżeńskiej. Cudowne stroje Państwa Młodych, wykwintna dekoracja kościoła, sali i samochodu zostają przygotowywane z myślą wyłącznie o tym jednym dniu, w którym zmienia się ogromnie wiele dla Nowożeńców. Dlatego uroczystość ta wymaga obecności oraz wsparcia bliskich osób, które zwykle bardzo tłumnie gromadzą się w świątyni, aby towarzyszyć Młodym w tym wyjątkowym momencie. Nieodzownym elementem tego dnia są również serdeczne życzenia oraz wręczanie specjalnych podarunków, jakie są wyrazem radości oraz ciepłych emocji ze strony gości. Pięknym upominkiem z tej okazji będzie na pewno właściwie wyprofilowana, stylowa kartka zawierająca zabawne, ale także głębokie powiedzenia na ślub, jakie ubogacą i uatrakcyjnią podarek.