• Kartki ślubne

    Od kartek save the date, zaproszeń i podziękowań ślubnych, winietek stołowych po karty menu. Wszystko to, co niezbędne do perfekcyjnego zaaranżowania wesela odnajdziesz na naszej stronie: sprawdź jak przyjemne i radosne mogą być przygotowania ślubne.Przekonaj się już teraz o jakości naszych kartek i zamów bezpłatne próbki.

    Zobacz kartki

Żona ...

Żona jest dla młodego mężczyzny kochanką, dla dojrzałego towarzyszką, dla starego pielęgniarką, więc w każdym wieku jest pretekst, żeby się ożenić.

- Francis Bacon

Tagi: Żona

A jednak istnieje małżeństwo....

A jednak istnieje małżeństwo, które sprawia mężczyźnie niekłamaną radość
– zaślubiny jego córki.

- Marcel Achard

Tagi: Radość

Ślub aforyzmy

Ślub to cudowne oraz niebywale podniosłe oraz ważne wydarzenie, które powoduje, że dwoje ludzi przysięgających sobie wieczną miłość, staje się jedną rodziną. Sakramentalne TAK wypowiadane w obecności świadków oraz gości, jest prawdopodobnie najważniejszym słowem artykułowanym w czasie całego życia. Młoda Para na tę okazję stroi się w piękne ubrania, Pan Młody ubiera wyjątkowy garnitur, podczas kiedy Panna Młoda zamawia specjalną, długa, białą suknie z welonem aby właściwie przeżyć, to romantyczne wydarzenie. Jego waga i ranga są niezwykle istotne, co sprawia, że Narzeczeni, na ten moment zapraszają do Kościoła całą swoją rodzinę, wszystkich krewnych, przyjaciół i znajomych, aby wspólnie z nimi cieszyli się tym jedynym w swoim rodzaju, niepowtarzalnym świętem. Koniecznym jest również przestrojenie samochodu Państwa Młodych oraz ich krzeseł, na których siedzą w świątyni, ponieważ jest to ich dzień, w czasie którego powinni być wyjątkowo traktowani. Dlatego doskonale dopasowanym upominkiem, z okazji tak wytwornej uroczystości będzie subtelna, elegancka i zarazem strojna kartka, wyposażona w finezyjne oraz głębokie aforyzmy z okazji ślubu.