• Zaproszenia na ślub

    Wasz ślub oraz wesele będą niepowtarzalnym, niezapomnianym i wyjątkowym wydarzeniem w Waszym życiu. Do tego święta my dokładamy wyjątkowe kartki – zaproszenia na ślub indywidualnie spersonalizowane. Oprócz ulubionego zdjęcia możecie dodać własny tekst i elegancki wiersz ślubny. Zamów teraz bezpłatne spersonalizowane próbki!

    Zobacz kartki

Miłość jako nasionko leśne ...

Miłość jako nasionko leśne z wiatrem
szybko leci, ale gdy drzewem w sercu wyrośnie,
to chyba razem z sercem wyrwać ją można.

- Henryk Sienkiewicz

Tagi: Miłość

Małżeństwo ...

Małżeństwo - w wielu wypadkach długoletni podwójny areszt bez okresu próbnego i odroczenia kary, zaostrzony przez post i wspólne legowisko.

- Jean Paul Sartre

Tagi: Żona , Mąż

O! gdzie miłość stawia ...

O! gdzie miłość stawia siatki,
Nie figlujcie, moje dziatki!
Bo z miłością figlów nie ma:
Jak was złapie, to zatrzyma

- Aleksander Fredro

Tagi: Ludzie , Miłość

Ślub sentencje

Ślub, to jedno z najważniejszych wydarzeń w całym życiu, ponieważ sprawia, że powstaje nowa rodzina, której nic nie może już rozdzielić. Złączeni świętym sakramentem zakochani ludzie, mogą od tej pory celebrować swoją wielką i gorąca miłość, jak również małżeństwo. Ranga tej wspaniałej oraz niecodziennej uroczystości jest zatem niebywale wzniosła oraz wyjątkowo patetyczna. Dlatego Młoda Para przygotowuje się solidnie do tego momentu przez dłuższy czas, aby w dniu ślubu wszystko przebiegło pięknie, wspaniale i zgodnie z planem.  W tej niepowtarzalnej i jedynej w swoim rodzaju chwili bardzo istotna jest obecność bliskich osób, których serdecznie uśmiechnięte twarze sprawiają, że Nowożeńcy czują ich wsparcie.

Doskonałym upominkiem z okazji tak radosnego i fantastycznego wydarzenia będzie stylowa oraz elegancka papeteria. Upominek ten ubogacony w wartościowe i metaforyczne oraz romantyczne sentencje z okazji ślubu, stanie się do granic możliwości unikalny, jak również wzruszający i wyjątkowy. Kartki zawierające tak cudowny akcent, na długo zapadną w pamięć wdzięcznych adresatów.