• Podziękowania dla gości po ślubie

    Z naszym prostym konfiguratorem do tworzenia kartek online stworzycie niezwykłe zaproszenia na bierzmowanie. Możecie wzbogacić je cytatem z Biblii oraz ulubionym zdjęciem a całość wkomponować w unikatowy design. Przekonaj się o jakości i zamów już teraz bezpłatne próbki!

    Zobacz kartki

Ślub ...

W opinii świata ślub kończy wszystko, tak jak w komedii. A tak naprawdę jest dokładnie na odwrót: to dopiero początek wszystkiego.

- Anna Zofia Swieczina

Tagi: Miłość , Żona , Mąż

Aby być szczęśliwym ...

Aby być szczęśliwym z mężczyzną,
trzeba go bardzo dobrze zrozumieć i trochę kochać.
Aby być szczęśliwym z kobietą,
trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć.

- Witold Zechenter

Miłość jest mgłą ...

Miłość jest mgłą, która wytwarza się w głowie.
Jeśli owa mgła opada na dół - na serce - następuje pogoda życia; jeśli pozostaje w głowie - pada deszcz łez.

- Henryk Sienkiewicz

Tagi: Ludzie , Miłość , Życie

Miłość w przeszłości ...

Miłość w przeszłości jest tylko wspomnieniem. Miłość w przyszłości jest tylko oczekiwaniem. Prawdziwa miłość żyje w teraźniejszości.

- Budda

Tagi: Ludzie , Miłość

Ślub złote myśli

Złożenie przysięgi małżeńskiej, to jedno z najwspanialszych i najcudowniejszych wydarzeń w życiu, które jest uhonorowaniem głębokiej oraz gorącej miłości, jaka połączyła dwoje ludzi. Wypowiedzenie sakramentalnego „TAK”, sprawia, że życie Narzeczonych zmienia swój sens oraz priorytety. Jest to decyzja, jaka wpływa na wszystko i staje się radosnym początkiem nowej rodziny. W tym niepowtarzalnym oraz jedynym w swoim rodzaju momencie wokół Młodej Pary gromadzi się cała rodzina oraz wszyscy przyjaciele, którzy pragną wspólnie z nimi celebrować ten wzniosły i uroczysty moment. Przychodzą więc do cudownie udekorowanego kościoła, którego kwiaty są precyzyjnie dopasowane do bukietu Panny Młodej, jak również wszystkich, pozostałych dodatków, razem przeżywają tę niecodzienna chwilę. Z tej uroczystej okazji niebywale subtelnym oraz wyrafinowanym upominkiem będzie specjalna kartka, cechująca się tematyczną grafiką, a także piękną kompozycją. Kiedy zostanie ona ubogacona w złote myśli z okazji ślubu, to całość stanie się zjawiskowym darem, jaki przez długie lata będzie wywoływał radosne wspomnienia związane z tym wydarzeniem.