• Kartki podziękowania dla gości

    Pragniecie stworzyć niezwykłą kartkę, która będzie oryginalną formą podziękowania dla gości za przybycie na Waszą uroczystość zaślubin? Teraz, za pośrednictwem naszej platformy, możecie tworzyć unikatowe podziękowania ślubne, w których możecie umieścić własne teksty i zdjęcia ze ślubu.

    Zobacz kartki

Przygoda pełna cudów ...

Życzę Wam, aby od dziś rozpoczęła się przygoda pełna cudów i niespodzianek, a każdy przeżyty wspólnie dzień obfitował radością, miłością i zadziwieniem...

- Autor nieznany

Tagi: Ludzie , Miłość , Życie

Bądźcie dla siebie ...

Bądźcie dla siebie nawzajem dobrzy i miłosierni! Przebaczajcie sobie, tak jak i Bóg nam przebaczył w Chrystusie.

- List św. Pawła do Efezjan 4,32

Tagi: Miłość , Życie , Bóg

Niech pierś rozsądza serca bicie ...

Niech pierś rozsądza serca bicie,
Rozsądek, szczęście, przyszłość, życie
Na jedną stawiaj kartę...
Miłość, to zachwyt, to sny wieszcze!
Ze wszystkich złudzeń to co jeszcze
Najwięcej może warte.

- Czesław Jankowski

Życzymy Wam aby słońce ...

Życzymy Wam aby słońce świeciło nad Waszymi głowami, a po deszczu pojawiała się tęcza. Cierpliwości, wyrozumiałości i nade wszystko miłości w kształtowaniu siebie nawzajem i dojrzewaniu do wspólnego bycia.

- Autor nieznany

... Wasza miłość świat opromieniała ...

Dziś składamy Wam życzenia, niech spełniają się marzenia. Zdrowia szczęściu pomyślności, grona dzieci, moc radości.
Aby wspólna droga lekką się stała, a Wasza miłość świat opromieniała.

- Autor nieznany

Moi mili pamiętajcie ...

Moi mili pamiętajcie, że nie wszystko złotem co się świeci. Wam życzymy pomyślności i pociechy z dzieci. Oby trudne chwile szybko przemijały, a siła i wytrwałość chwile smutku w ogromną radość zmieniały.

- Autor nieznany

Dzisiaj Bóg ...

Dzisiaj Bóg Was tutaj przyprowadził, by cieszyć się z Wami z tej miłości. Splótł Wam dłonie i w serca wlał miłość - na wieczność. Wytrwałości w pielęgnowaniu tego daru, który wspólnie otrzymaliście.

- Autor nieznany

Tagi: Miłość , Bóg , Serce

Dzisiaj razem świętujecie....

Dzisiaj razem świętujecie, słodkie winko wypijecie, Ty przez próg przeniesiesz młodą urzeczony Jej urodą. Korzystając ze sposobności życzę Wam lat szczęścia, w zdrowiu i miłości, co by sił Wam wystarczyło, w zgodzie życie ułożyło.

- Autor nieznany

Tagi: Miłość , Życie

Miłości tej jedynej ...

Życzymy Wam: miłości tej jedynej, bez końca. Miłości jak Matka cierpliwej, by wszystko zniosła. Miłości wiernej i ufającej, pokornej, wszystko rozumiejącej, takiej co nigdy Was nie zawiedzie czy to w bogactwie czy w głębokiej biedzie.

- Autor nieznany

Tagi: Miłość , Pokora , Matka

Piękni i Młodzi ...

Piękni i Młodzi dziś przy tym kobiercu miłość wyznajecie i wierność ślubujecie. Niechaj przez życie prowadzi Was serce, pełne dobroci i radości, miłości, czułości i cierpliwości. Niech Was otacza grono przyjaciół.

- Autor nieznany

Na kolejne lata wspólnej ...

Na kolejne lata wspólnej wędrówki życzę Wam entuzjazmu zakochanego serca, cierpliwości matki i ciekawości dziecka. Aby Wasze wspólne wędrowanie było każdego dnia odkrywaniem siebie na nowo w towarzystwie Boga, rodziny i przyjaciół.

- Autor nieznany

Tagi: Dziecko , Serce , Matka

Życzenia na ślub

Ślub to wyjątkowe oraz niebywale wzniosłe i radosne wydarzenie, które sprawia, że dwoje ludzi na zawsze staje się jednością. Przysięga małżeńska zawiera wzruszające oraz ogromnie piękne słowa, które z całkowitą szczerością, jak również miłością są wypowiadane przez miłujących się całym sercem, zakochanych ludzi. Uroczystość ta obfituje we łzy szczęśliwego wzruszenia, spowodowanego romantycznym nastrojem oraz serdecznym i przepełnionym gorącym uczuciem wymiarem całego wydarzenia. Ślub jest jednym z najważniejszych momentów w życiu, kiedy obecność bliskich ludzi jest niezwykle ważna oraz potrzebna. Chwila ta posiada bowiem fundamentalny wymiar, ponieważ stanowi oficjalny początek nowego etapu życia.

Serdeczne i ciepłe słowa kierowane w stronę szczęśliwych nowożeńców, to najwspanialszy i najcudowniejszy dar jaki tylko mogą otrzymać od bliskich sobie osób. Dlatego uwiecznienie tych słów na pięknej, stylowej, oraz eleganckiej ślubnej papeterii będzie doskonałym prezentem dla Młodej Pary. Szczere, miłosne i nieco zabawne życzenia na ślub zamieszczone w kartce będą fenomenalnym upominkiem, wywołującym wzruszenie przez długie lata.