• Zaproszenia na 25. rocznicę ślubu

    W ciągu 25 lat pożycia małżeńskiego pary z pewnością przeszły już wiele: narodziły się dzieci, powstał dom, i pojawiła się niejedna sprzeczka. Uroczystość srebrnych godów jest więc momentem refleksji i spotkania rodzinnego. Zaproście na tę uroczystość Waszych najbliższych, wysyłając im spersonalizowane zaproszenia.

    Zobacz kartki

Małżeństwo bez drobnych ...

Małżeństwo bez drobnych nieporozumień byłoby prawie czymś takim jak wiersz bez „r”.

- Georg Christoph Lichtenberg

25 Rocznica ślubu powiedzenia

Ślub to niezwykle ważne oraz znaczące wydarzenie w życiu człowieka, którego każda rocznica, jest jego uhonorowaniem oraz uczczeniem. Srebrne gdy małżeńskie to natomiast niezwykle uroczysty moment, ponieważ celebruje 25, wspólnie przeżytych lat przez małżonków. Dlatego to święto gromadzi wokół szczęśliwych jubilatów wszystkie najbliższe osoby, jakie przez swoją obecność, w tym wyjątkowym dniu oraz serdeczne życzenia, okazują im przyjaźń, a także pamięć. Taka rocznica wymaga bowiem wesołego i gwarnego świętowania, bogatego w radosne uśmiechy, łzy wzruszenia oraz zabawne wspomnienia. Ta chwila, jest nagrodą za wiele lat wspólnego, owocnego życia, które przemierzone zostało przez dwie, nieustannie wspierające, dopingujące oraz obdarzające się gorącym, szczerym uczuciem osoby.

Subtelna, tematyczna, jak również emanująca wyszukaną elegancją kartka, ubogacona w odpowiednie powiedzenia z okazji 25 Rocznicy ślubu, będzie cudownym podarkiem, dla wzruszonych jubilatów. Papeteria z właściwą podniosłością, a także wesołością podkreśli wagę tej uroczystości oraz za sprawą finezyjnych słów zbuduje wyjątkowy nastrój, nawiązujący do romantycznego uniesienia i wzajemnego wspierania się przez te wspólne, efektywne lata.