• Zaproszenia na srebrne gody

    W naszym internetowym sklepie oferujemy Wam duży wybór zaproszeń na srebrne gody. Zaproszenia możecie tworzyć za pomocą kilku kliknięć – wybór koloru kartki, dodanie tekstu, ulubionego zdjęcia i ostatnim etapem jest już tylko akceptacja i przesłanie zamówienia. To proste przekonaj się i zamów bezpłatne próbki już teraz!

    Zobacz kartki

Wyruszyliście razem na ...

Wyruszyliście razem na szlak Waszej miłości, rodzinnego wędrowania, budowania – życzymy Wam pięknych obrazów zapisanych w Waszej pamięci, niechaj odwaga i poczucie humoru Was nie opuszcza.

- Autor nieznany

To dopiero początek pięknej ...

To dopiero początek pięknej przygody, wielu atrakcji i niespodzianek. Życzymy Wam zaskoczenia każdego dnia, tak aby wspólne przeżywanie nigdy nie stało się nudnym.

- Autor nieznany

Drodzy Jubilaci życzymy ...

Drodzy Jubilaci życzymy Wam pokoju serc, wyrozumiałości dla siebie i uśmiechu, uśmiechu, uśmiechu… niechaj kolejne lata wspólnego życia będą dla Was ogromną radością.

- Autor nieznany

Tagi: Radość , Serce , Uśmiech

Życzymy Wam spełnienia ...

Życzymy Wam spełnienia w kolejnych podróżach Waszego małżeństwa, niech odkrywanie siebie nawzajem stanie się dla Was pasjonującym zajęciem, pełnym zaskoczenia i radości.

- Autor nieznany

Życzymy Wam aby kolejne ...

Życzymy Wam aby kolejne lata Waszego małżeństwa stały się dla Was życiową pasją, rozkwitajcie, rozwijajcie się, przeżywajcie.

- Autor nieznany

Niechaj przed laty podjęta ...

Niechaj przed laty podjęta decyzja o wspólnym życiu owocuje, dziś jutro i po wsze czasy. Niechaj daje Wam radość i spełnienie.

- Autor nieznany

Tagi: Radość , Owoc

Wspólne życie po latach ...

Wspólne życie po latach zamienia się w rutynę, zatem życzymy Wam bujnej wyobraźni, która pokoloruje Wasz świat, uczyni go fascynującym, ciekawym, a wspólne życie krainą baśni.

- Autor nieznany

Życzymy Wam aby raz dane ...

Życzymy Wam aby raz dane słowo, przed ołtarzem powiedziane „tak” było dotrzymane w miłości i wierności do końca Waszych dni. Niechaj dobry Bóg Wam błogosławi i obdarzy potrzebnymi łaskami.

- Autor nieznany

Niech Was strzeże Anioł ...

Niech Was strzeże Anioł Stróż, Duch św. do ucha szepcze, a Maryja ochrania w tym wspólnym wędrowaniu do Najwyższego.

- Autor nieznany

Tagi: Anioł , Duch

Nasi mili podróżnicy ...

Nasi mili podróżnicy, dziś w dniu Waszego święta życzmy Wam przygód kolejnych, plecaka wrażeń i książek marzeń. Niechaj dom Wasz będzie wypełniony muzyką dogodną serc ludzkich podróżnikom.

- Autor nieznany

Tagi: Ludzie , Marzenia , Serce