• Zaproszenia na srebrne gody

    W naszym internetowym sklepie oferujemy Wam duży wybór zaproszeń na srebrne gody. Zaproszenia możecie tworzyć za pomocą kilku kliknięć – wybór koloru kartki, dodanie tekstu, ulubionego zdjęcia i ostatnim etapem jest już tylko akceptacja i przesłanie zamówienia. To proste przekonaj się i zamów bezpłatne próbki już teraz!

    Zobacz kartki

Życzmy Wam aby każdy ...

Życzmy Wam aby każdy wspólnie przeżyty dzień był najpiękniejszym z możliwych dni, każda chwila w pamięci uwieczniona, a droga Wasza niestrudzona.

- Autor nieznany

Tagi: Ludzie , Dzień

Tyle już za Wami, jeszcze ...

Tyle już za Wami, jeszcze więcej przed -radości i smutków, nocy nieprzespanych, prześpiewanych, przegadanych – nie zapominajcie o tym co przeszło, ale patrzcie wciąż przed siebie i śmiało zdobywajcie marzenia.

- Autor nieznany

Tagi: Radość , Marzenia , Noc

Być z drugim człowiekiem ...

Być z drugim człowiekiem, to nie lada wyzwanie, wymagające cierpliwości i wyrozumiałości. Życzmy Wam miłości, która nigdy nie zgaśnie, wiary i nadziei, które zawsze w Was żyć będą.

- Autor nieznany

Zaledwie wczoraj miłość ...

Zaledwie wczoraj miłość splotła Wasze dłonie, połączyła losy, dała początek czemuś nowemu, nieznanemu. Odważnie podjęliście decyzję by dalej przez życie pójść razem. Na kolejne lata Waszego małżeństwa życzymy Wam siły, pogody ducha i wytrwałości.

- Autor nieznany

Mili moi, wydaje się jakbym ...

Mili moi, wydaje się jakbym dopiero co wyszła z sali zaślubin, dzień za dniem tak szybko mija, a Wy nadal piękni i młodzi w miłości swej trwacie. Życzę Wam aby duch św., który Was wówczas poprowadził był przy Was przez cały czas, a serca Wasze młode wciąż wybijały zgodny takt.

- Autor nieznany

Tagi: Czas , Piękno , Młodość

Jubilaci choć dzień bardzo ....

Jubilaci choć dzień bardzo dostojny i wzniosły ja złożę Wam proste życzenia: miłości, wierności i powodzenia. Do zobaczenia na kolejnym Jubileuszu.

- Autor nieznany

Kochani wytrwajcie w miłości ...

Kochani wytrwajcie w miłości Waszej, nikt nie mówił, że życie jest proste, ale jakże piękne przekonaliście się sami w Waszym małżeństwie. Życzę Wam więcej uroków wspólnego życia, przed Wami jeszcze mnóstwo gór do zdobycia.

- Autor nieznany

Tagi: Miłość , Życie

Kochani moi pielęgnujcie ...

Kochani moi pielęgnujcie ogrody serc Waszych, bądźcie dla siebie nawzajem czułymi i delikatnymi ogrodnikami, niechaj Wasze małżeństwo rozkwita, tego właśnie Wam życzę.

- Autor nieznany

Tagi: Serce , Ogród

Wasze spotkanie przed ...

Wasze spotkanie przed laty, było wygraną na loterii. Z związku z tym życzymy Wam radości z tego spotkania, wierności w dotrzymaniu obietnicy, miłości co lód roztopi i przyjaciół, najwspanialszych.

- Autor nieznany

Niechaj duch miłości ...

Niechaj duch miłości Was prowadzi i wskazuje drogę. Życzymy Wam spojrzenia pełnego miłości i słów słodszych niż miód, niech koją Wasze serca i pomogą wzrastać.

- Autor nieznany

Tagi: Miłość , Droga