• Urodzinowe zaproszenia

    Poszukujecie oryginalnego aforyzmu dla Waszego urodzinowego zaproszenia? Na naszej stronie mamy nie tylko eleganckie aforyzmy ale również pomysły i ciekawe wzory zaproszeń: czy na wesoło, czy gustownie czy też vintage - w naszym internetowym sklepie odnajdziecie coś dla siebie. A ponadto możecie każdą kartkę spersonalizować według własnego pomysłu.

    Zobacz kartki

Prawdziwa podróż...

Prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na szukaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu.

- Marcel Proust

Tagi: Droga

Odnaleźć siebie

Nie ma innej drogi by odnaleźć siebie jak ta, żeby choć raz całkiem się od siebie uwolnić.

- E. Spranger

Tagi: Droga

Człowiek nie może niczego nauczyć ...

Człowiek nie może niczego nauczyć drugiego człowieka, może mu tylko dopomóc w wyszukiwaniu prawdy we własnym sercu, jeżeli ją posiada.

- Augustyn z Hipony

Tagi: Człowiek , Serce , Prawda

Trzeba ludzi znosić ...

Trzeba ludzi znosić, jeśli nie umie się ich poprawić, jeśli nie umie się ich poprawić.

- Marek Aureliusz

Tagi: Ludzie

Urodziny aforyzmy

Słodki tort, mnóstwo barwnych balonów oraz specjalne plakaty wieszczące dzień urodzin, to tradycyjne oraz obowiązkowe i konieczne elementy każdych obchodów tej uroczystości. Święto to jest bowiem okazją do spędzenia cudownych, jak również wesołych chwil w towarzystwie swoich najbliższych, a także przyjaciół, którzy uczestnicząc w przyjęciu zawsze dają wyraz swojej pamięci o jubilacie. Urodziny to niebywale radosne i gwarne wydarzenie, jakie przypomina o rocznicy ważnego dnia, w którym jubilat przyszedł na świat. Jest to również doskonała szansa na okazanie najbliższej osobie serdecznych oraz ciepłych emocji, które sprawią, że poczuje się ona kochana oraz wspierana. W tym „kolorowym” dniu solenizant powinien czuć się wyjątkowo oraz zostać obdarowany, a nawet obsypany wymarzonymi prezentami. Jednym z upominków, jaki na pewno wzruszy każdą osobę przeżywającą swoje urodziny będzie specjalnie wybrana kartka, która zostanie ubogacona w czułe i serdeczne aforyzmy z okazji urodzin. Każdy jubilat będzie ze łzami wzruszenia spoglądał na taki podarek, którego piękne wersy oraz niezwykły design sprawią, że będzie perfekcyjnym darem serca.