• Zaproszenia na urodziny dziecka

    Twoja pociecha ucieszy się z oryginalnych i zabawnych zaproszeń ze swoim zdjęciem. Tak wykreowane zaproszenie sprawi, że wręczanie zaproszeń na swoje przyjęcie urodzinowe będzie prawdziwą radością. Już teraz sprawdź jak szybko stworzysz indywidualne zaproszenia na urodziny Twojego dziecka.

    Zobacz kartki

Jeśli ktoś kocha kwiat ...

Jeśli ktoś kocha kwiat, który jest jedyny na milionach i milionach planet, to mu wystarcza do szczęścia patrzenie na gwiazdy i mówi sobie: „Gdzieś tam jest mój kwiat.

- Antoine de Saint-Exupéry

Choćbyśmy cały świat przemierzyli...

Choćbyśmy cały świat przemierzyli
w poszukiwaniu Piękna,
nie znajdziemy go nigdzie,
jeśli nie nosimy go w sobie...

- Ralph Waldo Emerson

Tagi: Piękno

To, co możesz uczynić...

To, co możesz uczynić nie jest tylko maleńką
kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym,
co nadaje znaczenie twojemu życiu.

- Albert Schweitzer

Tagi: Życie

Kto nie zaczyna robić czegoś...

Kto nie zaczyna robić czegoś z radością, nie może też niczego radosnego dokonać.

- Jean Paul

Tagi: Radość

Urodziny cytaty

Przygotowane kolorowe, papierowe czapeczki, napompowane, barwne balony oraz piękny i właściwe dopasowany do wieku solenizanta tort, to jednoznaczny i wyraźny sygnał, że nadeszła coroczna uroczystość, w czasie której świętuje i celebruje się rocznicę narodzin. Wszyscy ludzie, a w szczególności dzieci z niecierpliwością, jak również podekscytowaniem oczekują tego wyjątkowego oraz jedynego w swoim rodzaju dnia, kiedy znajdują się w centrum uwagi i są przez wszystkich otoczone serdecznymi życzeniami, a także uściskami. Urodziny są niezwykle ważnym oraz istotnym wydarzeniem, które najczęściej zostaje uhonorowane wesołym przyjęciem, w gronie najbliższych osób, jak również licznymi niespodziankami i prezentami dla jubilata oraz jego gości. Zwykle wręczanymi upominkami z tej okazji są precyzyjnie wyprofilowane i dopasowane kartki, które posiadają cudowne i piękne cytaty z okazji urodzin. Papeteria ta zwykle staje się widowiskową pamiątką na długie lata, która przez cały czas rozczula wzruszającymi słowami, zapisanymi we wnętrzu, jak również oryginalną i wyjątkową oprawą graficzną, podkreślającą charakter radosnej oraz podniosłej uroczystości.