• Urodzinowe kartki

    W naszym sklepie sendmoments odnajdziecie niepowtarzalne motywy zaproszeń na urodziny, które z łatwością możecie edytować, aby dostosować je do Waszego gustu. Wybierzcie ulubione zdjęcie, dodajcie własny tekst i zaproszenie jest gotowe! Zamówienie otrzymasz do rąk własnych a indywidualny egzemplarz podaruj najbliższym.

    Zobacz kartki

Jeśli chcesz być szczęśliwy ...

Jeśli chcesz być szczęśliwy przez chwilę - napij się wina, jeśli chcesz być szczęśliwy przez rok - ożeń się, jeśli chcesz być szczęśliwy przez całe życie - wypełnij swoje życie pasją.

- przysłowie chińskie

Młodość jest kwiatem...

Młodość jest kwiatem, a miłość jego owocem [...] Szczęśliwy, kto zbiera winne grono, przyjrzawszy mu się wprzódy cierpliwie, jak z wolna dojrzewa

- Pindar

Urodziny powiedzenia

Radosne świętowanie urodzin, to niebywale piękna, wzruszająca oraz cudowna tradycja, której celebrowanie sprawia, że każdy solenizant czuje się kochany przez swoich najbliższych oraz przyjaciół. To właśnie oni urządzają jubilatowi wesołe i barwne przyjęcie, które najczęściej, dla samego zainteresowanego jest niespodzianką. Szansa na honorowanie pamiątki narodzin daje możliwość wyrażenia swoich ciepłych i serdecznych emocji względem osoby, która przeżywa swoje święto. Miedzy innymi właśnie dlatego urodziny są tak istotnym momentem, ponieważ udowadniają pamięć oraz troskę o szczęście naszych najbliższych, których w tym szczególnym dniu możemy otoczyć wyłącznie pozytywnymi emocjami i obdarować cudownymi podarunkami. Jednym z najczęściej wręczanych prezentów z tej niecodziennej oraz radosnej okazji są kartki, przygotowane specjalnie z myślą o tym niepowtarzalnym wydarzeniu. Znajdują się w nich bardzo często niebywale wzruszające i ogromnie czułe podziękowania z okazji i urodzin, jakie są sposobem na wyeksponowanie swoich serdecznych uczuć względem jubilata. Są to nietuzinkowe oraz fantastyczne upominki, jakie wywołują wiele łez szczęścia, jak również liczne uśmiechy na twarzy solenizanta.