• Stylowe zaproszenia na urodziny

    Kto planuje wielkie przyjęcie urodzinowe, może też przygotować stylowe zaproszenie - obojętnie, czy będzie to impreza tematyczna, przytulna kolacja czy też odlotowa impreza. Na stronie sendmoments przygotowaliśmy dla Was wiele motywów, aby dać Wam duży wybór zaproszeń na urodziny. Dodatkowo każda kartka wzbogacona jest w teksty dopasowane do designu.

    Zobacz kartki

W życiu nie ma takiej chwili...

W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę...
Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili.

- Anthony de Mello

Wielu szuka szczęścia ...

Wielu szuka szczęścia ponad ludzką miarę, inni poniżej jej, lecz ono znajduje się obok człowieka. Istnieje tyle rodzajów szczęścia, ile miar poszczególnych ludzi.

- Konfucjusz

To, czym jesteśmy dla ludzi ...

To, czym jesteśmy dla ludzi, jest ważniejsze niż to, czym jesteśmy we własnych oczach.

- Zofia Nałkowska

Tagi: Ludzie , Oczy

Dzisiaj jest Twój ...

Dzisiaj jest Twój ważny dzień
dzisiaj ziszcza Ci się sen
spełniasz swoje dziś pragnienia
słońce w księżyc się przemienia.

- Autor nieznany

Tagi: Dzień , Urodziny

Twoje piękne urodziny....

Twoje piękne urodziny, które raz do roku są,
Niechaj szczęściem Cie obdarzą ześlą miłości krąg.
Niech się spełnią Twe pragnienia,
takie są moje życzenia.

- Autor nieznany

Urodziny teksty

Urodziny, to wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju oraz cudowne wydarzenie, które jest świętowane w każdym kraju i na każdym kontynencie, niezależnie od wyznawanych przekonań religijnych. Rocznica narodzin jest bowiem celebracją dnia, w którym bliskie nam osoby pojawiły się na świecie. Chociaż są obchodzone co rok, to jednak każde z nich są inne, niepowtarzalne oraz unikalne, ponieważ sprawiają, że zawsze zmienia się symboliczna liczba świeczek na słodkim, lukrowanym i pięknym torcie. Oznacza to, że sam jubilat także przechodzi pewnego rodzaju przemianę. Urodziny są więc symbolicznym, jak również nietuzinkowym świętem, jakie staje się okazją do otoczenia, najważniejszej w tym dniu osoby, serdecznymi i ciepłymi życzeniami, a także mocnymi uściskami. Jedną z form wyrażenia swoich szczerych życzeń solenizantowi jest wręczenie mu specjalnie wybranej kartki, która została wyposażona w stosowne oraz właściwe teksty z okazji urodzin. Taki prezent, to zawsze urocza i czarująca pamiątka, jaka wzbudza zachwyt sowim unikalnym projektem, jak również stosownym przekazem.