• Złote Gody zaproszenia

    Zbliża się 50-lecie Waszego małżeństwa – to długi czas pełen wzlotów i upadków. Z tego powodu to wielkie wydarzenie warte jest hucznego świętowania. Z naszymi eleganckimi zaproszeniami na złote gody w gustowny sposób poinformujecie najbliższych o zbliżającej się uroczystości. Przekonaj się jakie to proste i zamów bezpłatną próbkę!

    Zobacz kartki

Kochać się za młodu ...

Kochać się za młodu, a ożenić na starość, jest to słuchać przez cały dzień śpiewu skowronka latającego w powietrzu, a wieczorem jeść pieczeń z niego.

- Jean Paul

Tagi: Miłość

50 lat minęło ...

50 lat minęło od chwili,
gdy w związek małżeński połączył nas Bóg,
gdy serca się nasze miłością spoiły,
gdy w nowy życiowy wstąpiliśmy próg.

50 lat! Gdy wstecz patrzymy
na barwną tęczę naszych życiowych dróg
to z ogromną wdzięcznością stwierdzamy:
„Aż dotąd cudownie prowadził nas Bóg”

- Autor nieznany

Tagi: Ludzie , Miłość , Życie

Najlepszych i najpiękniejszych ...

Najlepszych i najpiękniejszych rzeczy na świecie,
nie można ani zobaczyć ani dotknąć.
Trzeba je poczuć sercem.

- H.Keller

Tagi: Serce , Piękno

Szli przed siebie i ...

Szli przed siebie i tam się spotkali,
spojrzenie w oczy - ten gest ich powalił.
Serce zaczęło im mocniej bić,
samotne drogi swe połączyli i odtąd razem szczęśliwie już żyli.

- Autor nieznany

Tagi: Ludzie , Miłość , Życie

50 Rocznica ślubu powiedzenia

Świętowanie Złotych godów przez parę małżeńską, to niebywale podniosłe, ważne oraz wyjątkowe wydarzenie, które w każdym aspekcie powinno być właściwie oraz dostojnie celebrowane. W tym dniu jubilaci zasługują na ciepłe życzenia, serdeczne uśmiechy oraz miłe gesty świadczące o życzliwości ze strony najbliższych osób. Małżeństwo, które obchodzi pięćdziesiątą rocznicę ślubu, to bowiem idealny wzór do naśladowania dla wszystkich zakochanych i świeżo pobranych osób, ponieważ Ci ludzie, dzięki nieustanej trosce o swoje uczucie oraz ciągłą pielęgnację własnej miłości uczynili z niej nieugięty fundament szczęśliwej rodziny. Obecność rodziny oraz przyjaciół, jak również przyniesione przez nich podarki, to fantastyczny wyraz wspólnego celebrowania tej niecodziennej i fantastycznej chwili.

Oryginalnym, jak również nietuzinkowym sposobem na uhonorowanie jubilatów odpowiednim darem jest ofiarowanie im specjalnie wybranej, właściwie zaprojektowanej kartki, która całym swoim stylem nawiąże do przeżywanego, wzniosłego święta. Trafne, oraz posiadające głębokie przesłanie powiedzenia z okazji 50 rocznicy ślubu sprawią, że papeteria będzie esencją romantyzmu, ciepła oraz serdeczności.