• Zaproszenia na złote gody

    Zaproszenie na złote gody powinno zawierać następujące elementy: elegancki design, papier wysokiej jakości oraz treść, płynąca prosto z serca. Wszystkie te elementy odnajdziecie w naszym sklepie – od gustownych szablonów po inspirujące cytaty. Nie czekaj, zamów bezpłatne próbki już dziś.

    Zobacz kartki

50 lat ...

50 lat minęło od tej uroczystej chwili,
gdy w kościele przysięgę młodzi sobie złożyli.
Ksiądz stułą miłości związał Wasze dłonie,
Ty przysięgę składałeś ukochanej żonie.
Dziś w 50 rocznicę tego święta,
przysięgę sprzed laty Wasze serce pamięta.
Niech Wam Bóg błogosławi przez kolejne 50 lat spędzonych wspólnie.

- Autor nieznany

Bądźcie dla siebie ...

Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu i szczyptą soli.
I tym co raduje i tym co boli.
Cały czas razem, w miłości rozkwicie.
Gdy ku jesieni skieruje Was życie.

- Autor nieznany

Tagi: Życie , Żona , Mąż

W miłości obrączce ...

W miłości obrączce uczucia schowane, w codzienności i obowiązkach wsparcie okazywane, wierności to znak, więc ma luba powiedz mi proszę po tylu latach TAK!Takiej miłości i zapatrzenia w siebie na nowo życzymy Wam.

- Autor nieznany

Przez wszystkie lata ...

Przez wszystkie lata
wspólnego życia małżeńskiego
trwacie ze sobą złączeni jak korzeń z drzewem, z którego gałąź waszej miłości wyrasta.
Takiego trwania przez następnych 50 lat lub dłużej.

- Autor nieznany

Każda miłość jest podróżą ...

Każda miłość jest podróżą w głąb siebie, każde małżeństwo jest odwaga wspólnego kroczenia przez wyboje i zakręty, każde spotkanie jest odpowiedzialnością, a każda decyzja ma konsekwencje. Po tylu latach wspólnego biesiadowania, wzdychania i kwilenia życzymy Wam radości i spokoju na następne lata tej wspólnej podróży.

- Autor nieznany

Dziś są Wasze złote gody ...

Dziś są Wasze złote gody, gołąbeczki moje drogie,
Życzę Wam wiec zdrowia, zgody
na każdej wspólnej drodze.
Życzę Wam dziś optymizmu, entuzjazmu w każdym dniu
i miłości wciąż płomiennej co rozbije każdy mur.

- Autor nieznany

Z okazji Złotych Godów ...

Z okazji Złotych Godów życzymy Wam dalszej tak pięknej wspólnej wędrówki, przeżywania na nowo przygody Waszych serc i uświetnienia Waszej radości w pamięci wszystkich wokół.

- Autor nieznany

Tagi: Radość , Przygoda , Serce

Przesyłając gratulacje!

Przesyłając gratulacje! Z okazji pięknych Złotych Godów życzymy Wam abyście szli przez życie tak lekkim i pewnym krokiem, wspólnie mijając wszelkie przeszkody. Niechaj dobry Bóg Wam błogosławi na kolejne 50 lat.

- Autor nieznany

W tak pięknym dniu ...

W tak pięknym dniu, jakim jest 50 rocznica Waszego Ślubu życzymy Wam błogosławieństwa bożego, pociechy z dzieci i wnuków, radości i pokoju serca, a nade wszystko sił i zdrowia by w radości przeżyć kolejne rocznice, aż do dębowej i dłużej.

- Autor nieznany

Tagi: Radość , Ślub , Rocznica

50 Rocznica ślubu życzenia

Małżeństwo obchodzące Złote gody swojego związku zasługuje na serdeczne życzenia, przyjacielskie uściski oraz radosną obecność wszystkich bliskich osób, w ten niepowtarzalny dzień. Świętowanie tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, to niezwykłe szczęście, jakie staje się udziałem wspaniałych oraz mocno kochających się ludzi. Takie rocznice uwidaczniają, jak ogromną potęgą jest miłość łącząca małżonków. Wspólne przeżycie pięćdziesięciu lat, w owocnym oraz efektywnym związku powinno zostać uhonorowane finezyjnymi słowami, wzruszającymi wspomnieniami, jak również właściwymi podarkami. Przez te, obowiązkowe elementy uroczystości możemy okazać nasz szacunek, podziw, jak również pozytywne i ciepłe emocje kierowane w stronę jubilatów, którzy z całą pewnością zasłużyli na ten wyjątkowy oraz niezwykle podniosły dzień.

Pięknym oraz ogromnie wyrafinowanym prezentem z takiej okazji będzie właściwie wyprofilowana, specjalnie wybrana, tematyczna kartka, która za sprawą wymownej grafiki podkreśli charakter wydarzenia. Piękne życzenia z okazji 50 rocznicy ślubu zdobiące eleganckie wnętrze papeterii dodadzą jej magii, a także niepowtarzalnego wyrazu wypełnionego romantyzmem, patosem i życzliwością.