O SENDMOMENTS

TROCHĘ WIĘCEJ RADOŚCI W ŻYCIU

Historia powstania

W roku 2010 w Niemczech dwoje przyjaciół Andreas Schulz i Michael Nadler zauważali, iż na niemieckim rynku brakuje orginalnych kartek dla dzieci, które można by szybko i łatwo samodzielnie personalizować. Dlatego postanowili założyć sklep internetowy, który będzie oferował kartki dziecięce na różne okazje. Początkowo wspólnicy mogli poświęcać czas swojej nowej działalności tylko wieczorami, ale pomysł szybko przypadł do gustu niemieckim klientom i obaj koledzy zaangażowali się prowadzenie swojego biznesu na pełen etat. Na sukcesy nie trzeba było długo czekać, wkrótce asortyment sklepów został poszerzony, i do dziś poprzez stronę sendmoments można zamówić kartki na wszystkie wyjątkowe momenty w życiu.

Dzisiaj firma ma swoje siedziby w Niemczech, Polsce i Hiszpanii i oferuje personalizowane kartki na każdą możliwą okazję: począwszy od pocztówek z pozdrowieniami z urlopu, przez  zawiadomienia o narodzinach, zaproszenia na ślub, pierwszą komunię, chrzest i urodziny aż po kartki save-the-date i dekoracje stołu jak winietki i karty menu. Do każdej kartki sendmoments udostępnia bezpłatne szablony, które klienci mogą dowolnie personalizować, dodając własne zdjęcia i teksty. Proces tworzenia własnego projektu jest intuicyjny i bardzo przejrzysty. Zadowolenie klientów jest dla firmy kluczowe i stanowi ogromną motywację dla zespołu Projektantów i Konsultantów, do utrzymania najwyższych standardów jakości produktów i obsługi klienta.

Filozofia

Człowiek z człowiekiem
W obecnej erze E-maili, Facebooka i SMSów komunikacja znacznie przyspieszyła i stała się ulotna. Misją sendmoments jest przywrócenie znaczenia i uwagi wyjątkowym momentom w życiu, na które zasługują. Piękna koperta z zawierającą kartkę z osobistą wiadomością, wyczaruje uśmiech na twarzach odbiorcy i nadawcy oraz pozostawi w sercach pozytywne emocje.

Ten wyjątkowy moment
Zależy nam, aby nasze kartki były źródłem radości dla każdego, kto je otrzyma. Chcemy, aby dzięki naszym kartkom ten radosny moment trwał jak najdłużej a zadowoleni klienci powracali i polecali nas dalej. Dlatego stworzyliśmy intuicyjny system konfiguracji i zamawiania kartek online i dbamy o najwyższą jakość naszych kartek na każdym etapie, od projektu przez produkcję aż po gotową przesyłkę.

Zespół
Nasz zespół konsultantów obsługi klienta, projektantów, informatyków i marketingu jest do Twojej dyspozycji. Cieszymy się jeżeli jesteś zadowolony-  utrwalanie radosnych momentów w życiu jest naszą specjalnością!